Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie plany Sylwestrowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako że Sylwester coraz blizej to wypada zapytac szanownych klubowiczów/ek jak planują spedzic ten dzień lub te kilka dni Sylwestrowych?

ja i moja połówka: Zakopane od 28.12 do 2.01

Opublikowano

Ja moja połowka ;) i kilku naszych znajomych Słowacja.

Wyruszamy 28.12 powrót 02.01.2008 :drunk:

P.S.

Tak przy okazji korzystajac z watku moze ktos sie orientuje jak z Zakopanego dojechac do Popradu (Słowacja) są jacys przewoznicy?

Bo autobusy na dzień dzisiejszy odwołane.

Opublikowano

Jak na razie zdanych :foch: chyba pojde spac.. :polew:

Opublikowano

Razem z dziewczyną wybieramy sie na bal ..gdzie jeszcze nie wiadomo , ale zdala od Warszawy :afro:

Lubelszczyzna lub Mazury :decayed:

Opublikowano

Razem z dziewczyną wybieramy sie na bal ..gdzie jeszcze nie wiadomo , ale zdala od Warszawy :afro:

Lubelszczyzna lub Mazury :decayed:

A ja dla odmiany opuszczę lubelszczyznę i wybiorę się do naszej stolycy :drunk: Najprawdopodobniej :wink4: Ale zmiana planów niewykluczona... :thumbup:

Opublikowano

Najprawdopodobniej kameralne z kobietą w jej skromnych progach (Kęty) :)

Opublikowano

Hmmm......to ja tez napisze.... :)

ja i moja polowka......Zakopane od 28.12 do 02.01

Opublikowano

Najprawdopodobniej kameralne z kobietą w jej skromnych progach (Kęty) :)

:shocked: :shocked: :shocked: Rex od kiedy Ty się taki kameralny zrobiłeś???

Trochę się wprawdzie nie widzieliśmy, ale widzę że światopogląd to Ci się zmienił o 180 stopni :oklaski:

Widzisz Bryniu co Wy - kobiety robicie z facetami ;)

Opublikowano

Hmmm......to ja tez napisze.... :)

ja i moja polowka......Zakopane od 28.12 do 02.01

to pewnie spotkasz sie z slaweq -iem :P

ja sie jeszcze nie moge zdecydowac gdzie

Opublikowano

lol, też miałem propozycję Zakopane (a dokładniej okolice) w terminie 28.12-02.01 ale raczej nie skorzystam :) pewnie posiedzę w domu lub w jakimś klubie.

Opublikowano

Ja wezme maly mloteczek, taki gumowy i bede klepal blotnik w niuni :dance:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm......to ja tez napisze.... :)

ja i moja polowka......Zakopane od 28.12 do 02.01

to pewnie spotkasz sie z slaweq -iem :P

Jedziemy razem, co tu ukrywać ;)

Opublikowano

angela, slaweq moze zamiast 0,5 lepiej wziac ze soba 0,7 a moze nawet ucho.. :mysli::polew:

Opublikowano
  • Autor

ykk na 4 dni to my planujemy sobie wziąść przynajmniej 3x0,5 :polew: :polew:

Opublikowano

Trzecia polowka..? :mysli::naughty:

Opublikowano

Trzecia polowka..? :mysli::naughty:

ykk a trzecia polowke to wypijemy..... :polew:

Opublikowano
  • Autor

Trzecia polowka..? :mysli::naughty:

Nie no Lizaczek rozwalasz mnie... :polew:

Ja proponuje trzymac sie tematu bo to wątek sylwestrowy a nie ""slaweq & angela" ;):polew:

Opublikowano

Jak na razie zdanych :foch: chyba pojde spac.. :polew:

ykk nie smiej sie bo ja w tamtym roku poszedlem spac o 23:00 moja dziewczyna sie wkurzyla i tez poszla ;]]]]

haha

a od 3 lat nie pije na sylwestra ( w sumie to od 3 lat w ogole nie pije )

wiec pewnie w tym roku ...... dla odmiany

pojde spac pozniej ;)

Opublikowano

Na sylwestra w planach mam drugą zmianę w pracy (14-22) :confused4:

W Nowy Rok też mam drugą zmianę więc będę trzeźwy jak świnia :D

Opublikowano

Chyba jedziemy :audi: do Rumii pobawić się na balu i poudawać morsa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.