Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie plany Sylwestrowe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje plany uległy zmianie - najprawdopodobniej na spontanie do Krakowa... Jedziemy w poniedziałem nad ranem, dojeżdżamy, śniadanie+kilka kaw, zwiedzanie, łażenie po sklepach, sylwester miejski, odwiedzę ciocię, przekimam gdzieś (pewnie w aucie) i powrót do domu...Kto do Krakowa jest chętny? Miejsce w aucie jest;]

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panie i Panowie odgrzebuję kotlecika :)

Planuję wybrać się do Zakopca, ale że sylwester musi być sylwestrem trzeba trochę ten alkohol wyskakać :wink4: Tak więc pytanie, czy da się gdzieś w Zakopcu wbić na jakieś balety? może pod chmurką coś będzie? Chyba rozumiecie o co chodzi. Albo gdzie trzeba rezerwować itp. :) Nocleg noclegiem, chodzi mi o samego Sylwestra :wink4:

Opublikowano

Jeśli ktoś ma dobrą opcję w łodzi lub okolicach, to chętnie się na takiego sylwestra wbiję...

Opublikowano

Razem z dziewczyną wybieramy sie na bal ..gdzie jeszcze nie wiadomo , ale zdala od Warszawy :afro:

Lubelszczyzna lub Mazury :decayed:

A w tym roku ? :naughty:

Opublikowano

Ja z drugą połówką okolice Krakowa.

Ale jeszcze na 100% nie jest pewne.

a są drugie połówki PABLA :gwizdanie:
Opublikowano

Razem z dziewczyną wybieramy sie na bal ..gdzie jeszcze nie wiadomo , ale zdala od Warszawy :afro:

Lubelszczyzna lub Mazury :decayed:

A w tym roku ? :naughty:

W tym roku urodzi Nam się córeczka także sylwester z jedynką :tongue4:

Za rok się odkuję :naughty: :naughty:

Opublikowano

Razem z dziewczyną wybieramy sie na bal ..gdzie jeszcze nie wiadomo , ale zdala od Warszawy :afro:

Lubelszczyzna lub Mazury :decayed:

A w tym roku ? :naughty:

W tym roku urodzi Nam się córeczka także sylwester z jedynką :tongue4:

Za rok się odkuję :naughty: :naughty:

Pierwszy z rodziną w komplecie :)

W przyszłym roku z córką i synem ? :naughty::decayed:

Opublikowano

W przyszłym roku z córką

Córcia zostanie z dziadkami :naughty:

i synem ? :naughty: :decayed

Chyba Twoim bo ja nie planuje :tongue4::decayed::wink4:

Opublikowano

Chyba Twoim bo ja nie planuje :tongue4::decayed::wink4:

A kilka miesięcy temu planowałeś? :gwizdanie: Oczywiście żarcik :wink4: Gratuluję :good: Sorry za OT :decayed:

Opublikowano

A kilka miesięcy temu planowałeś?

No pewnie :decayed:

Tylko Ty jesteś synem listonosza z dziurawą torbą :naughty::lol1::tongue4:

Opublikowano

Tylko Ty jesteś synem listonosza z dziurawą torbą :naughty::lol1::tongue4:

:polew: mówisz? :naughty: Też Cię kocham... braciszku :polew::kox:

Żeby nie było OT

Chopy dobry Sylwester okolice Zakopca/Zakopiec? ;)

Opublikowano

Tylko Ty jesteś synem listonosza z dziurawą torbą :naughty::lol1::tongue4:

:polew: mówisz? :naughty: Też Cię kocham... braciszku :polew::kox:

Żeby nie było OT

Chopy dobry Sylwester okolice Zakopca/Zakopiec? ;)

Zakopiec super :good: ale ludzi tam bedzie od hu.a
Opublikowano

Zakopiec super :good: ale ludzi tam bedzie od hu.a

a ktoś z forum wybiera sie w te strony :przebiegly:
Opublikowano

ja sie chyba wybiore troszke wyżej i zagoszcze w okolicach Nowego Sącza Limanowej w rodzinnych stronach :)

Opublikowano

Jeśli ktoś ma dobrą opcję w łodzi lub okolicach, to chętnie się na takiego sylwestra wbiję...

No właśnie, też bym o to spytał :) Najlepiej jakiś klimat w stylu bacówki u Józka na Rudzkiej Górze (200 od osoby), albo we młynie na Widzewie wschodzie (500 od pary), heh

Opublikowano

A u mnie zmiana planów :naughty: Zakopane musi poczekać, wycieczkę zrobię sobie później, luty/marzec... A teraz bal na pińcet par :decayed::polew: A tak serio to jeszcze nie wiem na ile par :naughty: ale bal :gwizdanie:

Opublikowano

A teraz bal na pińcet par :decayed::polew: A tak serio to jeszcze nie wiem na ile par :naughty: ale bal :gwizdanie:

:polew: taaa wielkim drewnianym i grubym BALem to chyba w głowe dostałeś :przebiegly::tongue4: jak na pińcset par :tongue4:
Opublikowano

:polew: taaa wielkim drewnianym i grubym BALem to chyba w głowe dostałeś :przebiegly::tongue4: jak na pińcset par :tongue4:

:decayed: tak wyszło i nie robię sobie jaj :decayed: pińcet to nie ale bal to bal :decayed:

Opublikowano

A ja z żonka i rodzinką baluje na weselu :drunk::dance2::drunk::dance2::drunk::dance2::drunk: :drunk:

w okolicy Radomia :dance2::drunk::dance2::drunk::dance2::drunk::dance2::drunk::dance2:

Opublikowano

ja sie chyba wybiore troszke wyżej i zagoszcze w okolicach Nowego Sącza Limanowej w rodzinnych stronach :)

i ja tam zmykam w rodzinne strony chodź ja bliżej Mszany Dolnej niz Limanowej. :kox: :kox: :kox:

do zakopca mam ze 60 km ale nie lubie tłoku więc zostanę u sobie w mojej wioseczce i tak na pokoje przyjedzie stara ekipa więc bedzie z 20 osób i pewnie skończy się jak zwykle :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk::kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.