Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] tractor na glebie by grn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale mi to wada, dustans dobrać wedle potrzeby i masz koło idealnie tak jak chcesz. Co do lamp to widać że to chyba prazedliftowe S4.

Opublikowano
  • Autor

tył przedlift, przód polift. tak, tylko dostań oponę 205/35 albo mniejszą żeby jakoś to wyglądało

Opublikowano
konsole byś sobie zmienił:decayed:

A ja mam w bdb stanie 1DIN poliftową w dobrej cenie :whistling:

Opublikowano
  • Autor

ktoś chętny na felaszki ;>

konradt.jpg

konrad1i.jpg

Opublikowano

dobra gleba, dobre foto:kox:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

gwint skręcony do sesji?:naughty:

Opublikowano

solidnie przyglebiona:naughty:

Opublikowano

On tak jeździ, jeden z nielicznych który nie skręca gwintu na maksa tylko na potrzeby sesji:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
gwint skręcony do sesji?:naughty:

nic nie skręcałem tak jeździ :D i takie 2 fotki na szybciora podczas wypadu nad jezioro w 4 osoby ^^

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

On tak jeździ, jeden z nielicznych który nie skręca gwintu na maksa tylko na potrzeby sesji:thumbup1::thumbup1:

o :) ale juz nie mam odwagi opierdzielić te 2cm z przodu i tyłu, teraz omijam jak mogę progi bo i tak nie da przejechać :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Powiem tak jedno z fajniejszych ( a dla mnie mega fajne ) Audi... Filmik na YT też fajny.

A co do felaszek... chętny jestem ale inne kółeczko się pojawiło i pochłonęło troszkę kaski :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Powiem tak jedno z fajniejszych ( a dla mnie mega fajne ) Audi... Filmik na YT też fajny.

A co do felaszek... chętny jestem ale inne kółeczko się pojawiło i pochłonęło troszkę kaski :decayed::decayed:

^^

for sejl wszystko: Audi A4, 1996r., 1900cm3, 90 KM - otomoto.pl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może te 17 ze stage 2 masz jeszcze do opierdzielenia?

Opublikowano
  • Autor
Może te 17 ze stage 2 masz jeszcze do opierdzielenia?

nie

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Mam pytanie odnośnie żarówek ostam night braker. Duża była różnica w oświetleniu drogi i jak wygląda sprawa z ich trwałością?Kolejne pytanko to odnośnie tylnych lamp w ledzie masz może jakiś filmik jak one świecą po ciemku? czy to są takie LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 RED WHITE LED (2901725057) - motoAllegro

Opublikowano

Auto zmieniło właściciela:whistling:

Odnośnie ledów na tył, tak to są te z aukcji. Jak świecą? Zaje...

To jedna z tych rzeczy, których właściciele avantów b5 zazdroszczą sedanom b5:kox:

Ja mam takie, tylko że z czarnym paskiem:

P1030859.jpg

Opublikowano
Auto zmieniło właściciela:whistling:

Odnośnie ledów na tył, tak to są te z aukcji. Jak świecą? Zaje...

To jedna z tych rzeczy, których właściciele avantów b5 zazdroszczą sedanom b5:kox:

Ja mam takie, tylko że z czarnym paskiem:

http://s15.postimage.org/6x33daa57/P1030859.jpg

Te czarne też są spoko tylko ja szukam jak najbardziej zbliżone do oryginału. Tu ładnie wyglądają na czarnym aucie a ja mam srebrne wiec te z białym wydaje mi się że lepiej podejdą. Jeszcze jedno pytanko, orientujesz się jaka tam jest wsadzona końcówka na wydech? jaka średnica bo myślę też to zmienić żeby tył już fajnie wyglądał:naughty:

Opublikowano

Czy tematowe auto czasem nie jest na youtube? :D Oglądałem conajmniej kilkadziesiąt razy i ciągle próbuje doprowadzić moje do takiego wyglądu :D

Opublikowano

jest:wink:

Opublikowano
jest:wink:

Uznałem za wzór do naśladowania :jerk:

Opublikowano

to, ze wlasciciel auta sie zmienil to juz wiem ;d

ale czy mnie oczy nie mylą, ktos kontynuuje ten projekt czy jak ;> ? 3:46 np. Przwija sie ta furka, na tych wlasnie tablicach

WE HAVE THE PASSION on Vimeo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.