Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] AVANT by BoGuSz // Powrót po przerwie - NOWE MODY I ZDJĘCIA


Bogusz32

Rekomendowane odpowiedzi

Po co miałbym przykładać tylne lewe koło na zdjęciu numer 5 ?

Nie rozumiem pytania.

Zdjęcia ukazują samochód na kołach na których obecnie się znajduje.

Co z tym zdjęciem, lub z tymi kołami jest nie tak, bo nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem ale na zdjeciu nr 5 tylne kolo ma odstep od nadkola z przodu około 2 cm a z tylu z 7cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i odległość między kołami z przodu i z tyłu jest taka sama. Nie wiem czym spowodowane jest to złudzenie. Zaznaczę jeszcze, że nie miałem na tym zdjęciu zapasówki z tyłu, ale szczerze wątpię by to sprawiło taką różnicę.[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 18:03_________________________________________________Tak jak obiecałem wrzucam zdjęcia elementów zakupionych do modyfikacji.

Wydech jest od silnika 2.0 TFSI od razu z chromowymi końcówkami :D:D

Uk_ad_wydechowy_2_0_TFSI.jpg

Zderzak znalazłem na allegro, jak się później okazało zakupiony od Czestera od na z forum ;-)

Zderzak_Audi_A4_Avant_S_Line.jpg

Byłem dzisiaj zawieść zderzak do mojego blacharza/tłumikarza - za robotę weźmie się dopiero gdzieś za około 2 tygodnie, bo teraz ma rozgrzebane 2 samochody i gonią go terminy...Rozmawiałem z nim o kosztach robocizny i będzie to maksymalnie 200 zł.Lakiernika mam nieopodal blacharza i też dzisiaj byłem u niego przedstawić mu sprawę. Za malowanie zderzaka kompletnego weźmie 250 zł. Nie wiem czy to dużo czy mało, ale robiłem u niego już parę rzeczy, mój ojciec zresztą też i jestem zadowolony z usług ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusz... daj no PW ile za ten wydech i czy da się go założyć P&P czy wymaga większych przeróbek...jakichkolwiek przeróbek? :good:

...od Czestera... :notworthy: czy to czasem nie jest do sedana?

Jakub... jest tego dużo na alledrogo... podsyłam link do okazji.. (choć nie sprawdzlem czym jezdzisz:) )

1. http://allegro.pl/audi-a4-b6-kombi-tyl-parktronik-2001-2004-lz5l-i1496267427.html#gallery

2. http://moto.allegro.pl/audi-a4-s-line-zderzak-tyl-i1521315844.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa teraz to jestem zły!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Czaiłem się na dokładkę i czaiłem. Nocowałem na allegro.. Nie było nic, albo jakieś kosmiczne ceny po 999 zł od jakiś firm. A ty mi tu Mariusz wyskakujesz z dokładką tak O... i to w takich pieniądzach, gdzie jeszcze 50 zł jest spokojnie do utargowania!

Czester wystawiał, na allegro wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to on. Było zdjęcie jego Avanta z tą dokładką, więc na 100% jest do Avanta.

Co do pierwszego linku to ta dokładka była już wcześniej wystawiona - i to jest z Q i to nie jest S-Line. Poniżej przedstawiam zdjęcie ze zmienionym kontrastem

1496267427.jpg

..swoją drogą dzwoniłem do gościa wtedy jak szukałem dokładki. To cwaniak nie chciał przesłać dokładnych zdjęć i zarzekał się, że to od S-Line, także uważajcie! Nie wiem czy robił to świadomie, czy nie wiedział jak wygląda dokładna od S-Line, ale najbezpieczniej sprawdzać wszystko samemu, by mieć pewność.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś namiary na taki zderzak z 2 końcówkami ?

Też szukam

Nie jest

cholera teraz to jestem zły!! :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Czaiłem się na dokładkę i czaiłem. Nocowałem na allegro.. Nie było nic, albo jakieś kosmiczne ceny po 999 zł od jakiś firm. A ty mi tu Mariusz wyskakujesz z dokładką tak O... i to w takich pieniądzach, gdzie jeszcze 50 zł jest spokojnie do utargowania!

Czester wystawiał, na allegro wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to on. Było zdjęcie jego Avanta z tą dokładką, więc na 100% jest do Avanta.

Co do pierwszego linku to ta dokładka była już wcześniej wystawiona - i to jest z Q i to nie jest S-Line. Poniżej przedstawiam zdjęcie ze zmienionym kontrastem

1496267427.jpg

..swoją drogą dzwoniłem do gościa wtedy jak szukałem dokładki. To cwaniak nie chciał przesłać dokładnych zdjęć i zarzekał się, że to od S-Line, także uważajcie! Nie wiem czy robił to świadomie, czy nie wiedział jak wygląda dokładna od S-Line, ale najbezpieczniej sprawdzać wszystko samemu, by mieć pewność.

Pozdrawiam!

Nie jest S-line, ale pytanie było o dokładke na 2 rurki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, nie przeczytałem dokładnie. A co do dokładki od S-Line co tam jest za 399 zł ciekawe czy to do Sedana, czy Avanta - bo dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś wydech z TFSI a masz diesla, sprawdzałeś czy to się sprawdzi :mysli:

Oczywiscie nie myślę o kształcie wydechu bo to pasuje ale chodzi o to co jest w środku tłumika benzyny a diesla. Różna dynamika gazów itp. sprawdzałeś czy to będzie z czasem będzie się sprawdzało :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś wydech z TFSI a masz diesla, sprawdzałeś czy to się sprawdzi :mysli:

Oczywiscie nie myślę o kształcie wydechu bo to pasuje ale chodzi o to co jest w środku tłumika benzyny a diesla. Różna dynamika gazów itp. sprawdzałeś czy to będzie z czasem będzie się sprawdzało :mysli:

Dzwoniłem, pytałem się, dowiadywałem się. Powiedziano mi, że nie ma problemu wzięcia układu wydechowego od benzyny do diesla. Gorzej w drugą stronę. Kolejną rzeczą jest - gdy swap'uje się układ wydechowy ze słabszego silnika na mocniejszy to mogą wystąpić problemy. Tutaj powinno być bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj parę gratów i wrzucam zdjęcia:

1. osłona termiczna prawego tłumika 8E0 804 172G

DSC07336.jpg

2. osłona termiczna baku 8E0 201 308J

DSC07335.jpg

3. nakrętki do osłony termicznej prawego tłumika N 90708802

Za wszystko zapłaciłem 160 zł. Po zniżce przez znajomego. Zamawiałem w Auto Special'u w Krakowie.

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 20:36_________________________________________________Witam was Panowie po dłuższej przerwie,

podczas mojej nieobecności udało mi się kupić zderzak do przodu i jakoś tak wyszło, że ta modyfikacja wyprzedziła wcześniej planowaną tj. zderzak tylni S-line na 2 wydechy który był już wcześniej zakupiony wraz z układem wydechowym.

Zdjęcia po zakupie zderzaka przedniego:

DSC07337.jpg

DSC07338.jpg

DSC07339.jpg

Zdjęcia po założeniu:

Zderzak_przedni_S_line_na_aucie.jpg

Pomalowany wraz z kratkami, które niestety musiałem zakupić w ASO :confused4:

Gotowy.jpg

[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 17:12_________________________________________________Jeśli chodzi o tylny zderzak modyfikacje już ruszyły. Przesyłam wam zdjęcia odświeżonego układu wydechowego.

Auto jest obecnie u mojego mechanika zakłada on układ wydechowy wraz ze zderzakiem, który jest czarny. Będę tak musiał przejeździć weekend. W poniedziałek auto trafia do lakiernika.

Jak widać na zdjęciach w poprzednim poście nabyłem też ramki klubowe pod tablice rejestracyjne. Są też naklejki na szybach tylnych. Wszystko będzie sfotografowane po odebraniu samochodu od lakiernika (gdy pomaluje tylny zderzak). Chcę jeszcze zaznaczyć, że podczas malowania przedniego zderzaka, progi, listwy drzwiowe poszły w kolor nadwozia.

Zdjęcia polakierowanego układu wydechowego:

DSC07459.jpg

DSC07460.jpg

DSC07461.jpg

DSC07462.jpg

DSC07463.jpg

DSC07464.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam i oglądam forum od paru miesięcy i widzę, że s line'ów jak psów się narobiło... Trzeba zacząć myśleć o body S4 :D Żeby się wyróżnić

Co nie zmienia faktu, że auto się dobrze prezentuje. Powodzenia w rezaniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie odświeżony wydech :good:

No pięknie, furmanka co raz bliżej S-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

po dłuuugiej przerwie. Niestety nie miałem czasu na angażowanie się na forum itp. sprawy. Sesja mnie dopadła, potem poprawki, żeby jak najmniej mieć na wrzesień i tak wyszło. Wrzucam wam fotki Audiczki, żebyście mogli zobaczyć jak wygląda obecnie, oceniajcie i dajcie jakieś ewentualne sugestie, wskazówki czy mody i zmiany idą w dobrym kierunku.

Brudas po podroży w okolice Kazimierza Dolnego:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 16:01_________________________________________________A teraz parę fotek po czyszczeniu:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Zmiany przeprowadzone podczas chwilowej nieobecności i braków prowadzenia tego tematu:

- zakup felg BBS 17, wzór bardzo mi się podoba, jednak żałuje że nie zdecydowałem się na 18-stki :wallbash: Felgi troszeczkę się schowały. Miałem kupować dystanse, jednak felgi będą u mnie tylko przez ten sezon (letni) dlatego też zrezygnowałem z tego pomysłu. Po sezonie felgi pójdą na sprzedaż, więc jak ktoś jest zainteresowany :naughty: :naughty: :naughty: Oponki mam na jednej osi Dunlop Sport 9090 (sprzedający felgi dorzucił je w dobrej cenie więc wziąłem) Na przód mam Pirelli, oba komplety 225/45

- pomalowałem zaciski

- w końcu możecie zobaczyć zderzak tylni s-line, bo pisałem tyle o nim, widzieliście odświeżony układ wydechowy, a zdjęć w końcu nie dałem. Teraz już są!

- pojawił się, także emblemat na grill

A przed wyjazdem w rodzinne strony mojej lubej, zakupiłem podsufitkę od S'ki wraz z kompletem plastików. Podsufitka z lampkami (pakiet światło), także będą dwa mody za jednym zamachem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sesja w plenerze:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 18:13_________________________________________________

Zderzak tylny to s line :)

To też miałem na myśli :-) Tylko źle napisałem, sam nie wiem czemu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę te wydechy za wysoko są moim zdaniem ale poza tym jest super. Srebrny fajnie wygląda w slinie, zaczynam się coraz bardziej przekonywać do tego koloru hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...