[B6 AVF] AVANT by BoGuSz // Powrót po przerwie - NOWE MODY I ZDJĘCIA

Bogusz32

Ustawienie końcówek do delikatnej korekty ale wyszło naprawdę ładnie. Jaki to kolor lakieru? (poproszę o kod PR).

Dzisiaj nowy mod zawitał w Audiczce. Pojawiła się nawigacja RNS-e. Jutro fotki, w sumie nie ma co pokazywać, bo każdy wie jak RNS-e wygląda, ale że chcę ten temat prowadzić dokładnie wszystko będzie udokumentowane. Mam od razu pytanie czy ktoś ma MAPY 2011 i byłby tak miły się podzielić ;D

Powiem szczerze Panowie, że chyba z tego moda jestem najbardziej zadowolony, nawigacja odświeża, odmładza i robi inna jakość jeśli chodzi o środek samochodu. Do sprzedania tylko pozostaje kosz 1 din i radio Concert II.

Felga będzie zmieniana na przyszły sezon, ale ze względu na to że jednak 17'tka jest mała!

Mi się wzór osobiście podoba ;)

poczekaj az wybuduja wszystkie drogi i wtedy bierz nowa wersje navi :polew: furacz zacnie wyglada :kox::good: tylko rzeczywiscie fela mogla by byc wieksza :decayed:

Dzięki, tomekhxc :hi:

[br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 22:52_________________________________________________Zdjęcia kolejnych modów przeprowadzonych w moim Avancie, tak więc zaczynamy:

1. Wymiana gałki na wersje s-line

DSC08323.jpg

DSC08324.jpg

DSC08325.jpg

2. Montaż RNS-e

DSC08327.jpg

DSC08326.jpg

3. Wymiana podsufitki oraz elementów wykończenia wnętrza na to od wersji s-line + podświetlenie lusterek do makijażu oraz diody oświetleniowe w panelu oświetleniowym podsufitki

DSC08330.jpg

DSC08331.jpg

DSC08334.jpg

Kolejnym modem będzie wymiana listw dekoracyjnych na szczotkowane aluminium 1 NK. Poluje na to już długo, ale dorwać coś w bardzo dobrym stanie jest ciężko. Napotykam na listwy z wgnieceniami, obiciami - a takowe mnie nie interesują.

Panowie i jeszcze jedna nowinka dorwałem felgi Avus III w cenie 670 zł ;-) Muszę sprzedać felgi na których obecnie znajduje się samochód + opony. Wtedy przystąpię do kupna opon 18stek by nowe felgi mogły zagościć na samochodzie :>

...Ehhh witam Panowie po dłuuuuugiej przerwie.

Żeby po tak długiej przerwie w miarę płynnie przejść dalej i kontynuować ten wątek, odpowiem na ostatni post kolegi Santa Cruz.

Tak więc za jego poradą kupiłem oryginalne przednie dywaniki gumowe, co by był komplet ;-)

DSC01739.jpg

DSC01737.jpg

DSC01738.jpg