Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Dopasowanie pilota centralnego zamka


_mario_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Centralny zamek w moim aucie działa tylko z kluczyka, ale że w komplecie kluczy dostałem pilota chciałem go dodać. Postępowałem według tego opisu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=118984.0;highlight=pilot+do+centralnego jednak pierwsza metoda nie zadziałała, bo nie dało się odczytać kanału "1" i "21".

Chciałem więc posłużyć się druga metodą: Jeden z kluczyków pojazdu (stary - z zakodowanym i działającym pilotem) umieść w stacyjce i włącz zapłon w pozycję ON (nie uruchamiaj pojazdu!). jednak mam tylko jeden niedziałający pilot. Wolę więc zapytać czy mogę w ten sposób dodać pilota czy też nie? Sprawdzałem VCDS i aktualnie nie mam dopasowanego żadnego pilota.

Jeszcze jedna sprawa, na pilocie mam większy (niebieski) przycisk i mniejszy (szary). Który to UNLOCK? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa, na pilocie mam większy (niebieski) przycisk i mniejszy (szary). Który to UNLOCK?

z pewnością ten typ pilota nie jest oryginalny z audi-więc żadna metoda tu nie zadziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam w swojej A4 kluczyk i dodatkowo pilot czy istnieje dorobić kluczyk scyzoryk bez zmiany sterownika zamka centralnego?

jaki to może być kosz?

Pozdrawiam

jeśli auto było wyposażone w pilota-to można dopasowac inny,bo jeśli sterownik jest tylko "na klucz" to już tylko wymiana :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja np mam centralny na pilot ale mam i scyzoryk do stacyjki... dam rade jakos sam przekodowac sygnal z pilota do scyzoryka? Czy tylko jakis VAG magik?

jak przełożysz płytkę-to tak dopasować można tylko piloty pochodzące z audi o tej samej częstotliwości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...