Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Marka Audi - powody do dumy


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie zeskanowałem wyniki najnowszych badań (grudzień 2007) ADAC dotyczące producentów aut. Jak myślicie kto wygrał - wynik poniżej?

skanuj0001arw8.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh obiektywnie trzeba powiedziec ze .... test robiony przez niemcow ( co widac w tym ze marki niemieckie sa na pierwszych miejscach )

gdyby test robili japonczycy zaczynalo by sie ... honda, nissan, mazda, toyota ....

a gdyby francuzi to pewnie citroen renault peugeot ....

ale niemniej cieszy oko ten skan kartki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ranking to szokpy mogą sobie w buty wsadzić,będą wyżsi.jak może Skoda być lepsza od Volvo? przykładowo.bo więcej jest na tej liście marek króre nie zasługują być na danej pozycji.jeśli juz zapodali taką markę jak Mercedes, to gdzie jest Lexus??. jak zwykle ryżawe jak robią jakieś "ranki" to fryce muszą być pierwsi.(nawet w rankingu na najbrzydsze kobiety świata też są "number one" :wallbash:) z jednym napewno się zgodzę z pozycją nr.1 . co do reszty to mam zaje...ste wątpliwości. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten ranking to jakas wypadkowa roznych kryteriow (stad niska pozycja volvo). pozatym to niemiecki test, z niemieckiego rynku wiec wynik oczywisty - niemieckie marki gora.

a co cieszy...?

:audi: - 1 :a4fan::thumbup:

:thumbdown: mercedes -2; bmw - 3; VW -4; porsche - 5; opel - 8 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jest śliczne ale bardzo awaryjne, niestety moje odczucie co do marki :audi: jest kiepskie

a to pewnie dlatego że była po kilku dzwonach i paru przeszczepach. ;) ja mam też 96 roku i jeszcze żadnego problemu nie miałem.dlatego po nowym roku wciągam sobie B6 czyli kontynuuje miłość do marki :audi::thumbup:

ps. na twoim miejscu sprzedałbym ją i kupił z 99 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zeskanowałem wyniki najnowszych badań (grudzień 2007) ADAC dotyczące producentów aut. Jak myślicie kto wygrał - wynik poniżej?

skanuj0001arw8.th.jpg

ale jak tak patrze na Fahrzeug-qualitat to wynik mamy z mercedesem najgorszy ... a dla mnie to chyba najbardziej istotny element tego rankingu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zeskanowałem wyniki najnowszych badań (grudzień 2007) ADAC dotyczące producentów aut. Jak myślicie kto wygrał - wynik poniżej?

skanuj0001arw8.th.jpg

ale jak tak patrze na Fahrzeug-qualitat to wynik mamy z mercedesem najgorszy ... a dla mnie to chyba najbardziej istotny element tego rankingu :>

chyba jak ten współczynnik jest niższy to lepiej, kia ma 3,9 to znaczy że jest lepiej wykonana? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jak ten współczynnik jest niższy to lepiej, kia ma 3,9 to znaczy że jest lepiej wykonana?

niska skala w jakości wydała mi się słabą oceną ... chyba że idziemy od 6 -> 1 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo tak jest 1 to najlepsza ocena 6 najgorsza ! tak jak w niemieckiej szkole

to przeciez niemieckie pismo

eh ... chlopaki ... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...