Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] co to za czujnik wstrząsowy od jakiego alarmu jakiej firmy?


piotrek260180

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otworzyłem w swojej A4 pokrywę bezpieczników i tam głebiej pod deską za kierownicą mam zamontowane dwie skrzyneczki czarne wygląda to na coś dołożonego bo lużno wisi i podłączone kupę przewodów załączam zdjęcie jednego ma dwie diody i dwa pokrętła może ktoś wie co to jest i do czego służy. Dzięki

Zdj_cie_0031.jpg

Zdj_cie_0031.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obstawiam że to sterownik zamka na pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to być to tam są dwie diody a te pokrętła do przestawiania jakiś funkcji chyba bo są jakieś tak jakby numery a to drugie jest większe bez niczego tylko ma wtyczkę z wieloma przewodami i jeszcze pod kierownicą po lewej stronie tam gdzie ta półeczka jest jakiś wyłącznik z jedną diodą , w ogłoszeniu było napisane że jest alarm może to jest alarm z otwieraniem na pilota tylko nieaktywny moze ktoś wyłączył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz alarm dokładany może to właśnie być on, a te pokrętła są od regulacji czułości czujników..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak tylko jak go aktywować teraz ? a i mam jeszcze tak niechlujnie zamontowaną diode koło słupka nad deską rozdzielczą to też pewnie do tego ona jest czerwona , znalazłem podobne urządzenie takiej firmy to jest czujnik wstrząsowy dwustrefowy. Nie wiecie co trzeba zrobić żeby ten alarm działał? jak go się włacza ? może bezpiecznik jest wyjęty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak tylko jak go aktywować teraz ? a i mam jeszcze tak niechlujnie zamontowaną diode koło słupka nad deską rozdzielczą to też pewnie do tego ona jest czerwona , znalazłem podobne urządzenie takiej firmy to jest czujnik wstrząsowy dwustrefowy. Nie wiecie co trzeba zrobić żeby ten alarm działał? jak go się włacza ? może bezpiecznik jest wyjęty ?

a pilot do tego masz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pilota . w ogłoszeniu pisało że z alarmem ale kupiłem i nic nie widziałem myślałem że nie ma alarmu. a tu wszystko niby podłaczone tylko nie działa . a ten przycisk pod kierownicą dokładnie wyłącznik typu włacz załącz z jedną zieloną diodą to może być też od tego >? oryginalnie raczej tam nic nie było takiego wyłącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pilota . w ogłoszeniu pisało że z alarmem ale kupiłem i nic nie widziałem myślałem że nie ma alarmu. a tu wszystko niby podłaczone tylko nie działa . a ten przycisk pod kierownicą dokładnie wyłącznik typu włacz załącz z jedną zieloną diodą to może być też od tego >? oryginalnie raczej tam nic nie było takiego wyłącznika.

jeżeli nie masz pilota to lipa, możesz nowy zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...