Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Moje audi zdechło...?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:mysli: Witam wszystkich, mam mały problem, mianowicie jeszcze wczoraj było wszystko okej wsiadłem do auta odpaliłem i pojechałem, za to dziś już niema tak kolorowo ponieważ audi wogóle niekręci, żadnej reakcji przekrecam kluczyk nic jaka moze byc tego przyczyna? dzieki za odp
Opublikowano

A po przekręceniu kluczyka w stacyjce co się dzieje z kontrolkami? Czy gasną? Jak zachowuje się kontrolka od immo?

Opublikowano

akumulator sprawdzałeś :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A po przekręceniu kluczyka w stacyjce co się dzieje z kontrolkami? Czy gasną? Jak zachowuje się kontrolka od immo?

Kontrolki gasna ,jedynie mam błąd airbagu to swieci cały czas, niekiedy zdarzy sie że miga imo no ale to wtedy kręci a niechce odpalic, a dziś zero reakcji, a jesli chodzi o aku,tak sprawdzałem jest okej.

Opublikowano

Może rozrusznik się zawiesił(bendix czy jakoś tak)? Puknij go :P

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie właśnie wruciłem z garażu, i audi odpaliło tagże niewiem może rzeczywiście coś sie zwiesiło, no ale teraz co chwile miga imobilaiser , raz miga raz nie

Opublikowano

Słuchajcie właśnie wruciłem z garażu, i audi odpaliło tagże niewiem może rzeczywiście coś sie zwiesiło, no ale teraz co chwile miga imobilaiser , raz miga raz nie

A Masz 2 kluczyk?? Może spróbuj odpalić 2 kluczykiem to może pomóc... Były przypadki że się kluczyk potrafi rozkodować, czy coś takiego... Może to być przyczyną skoro miga imo... :mysli:

Opublikowano

u mnie takie same objawy były przy zepsutym rozruszniku, niecałe 200 zł naprawa.

Pozdrawiam

Opublikowano

podjedz do jakiegos zaufanego elektromechanika, bo przy takich oznakach awarii mozesz miec lipe, pojedziesz gdzies dalej i nie wrocisz.

tak z doswiadczenia, to warto zebys teraz zanim nie naprawisz usterki zaoptrz sie w drugi kluczyk i bierz go zawsze ze soba. kolega w astrze 2 mial cos podobnego jak ty i okazalo sie ze po prostu w jednym kluczyku cos tam sie chrzanilo, nie mial ze soba zapasowego i ze slowacji do olsztyna na lawecie wracal:/

Opublikowano

Słuchajcie właśnie wruciłem z garażu, i audi odpaliło tagże niewiem może rzeczywiście coś sie zwiesiło, no ale teraz co chwile miga imobilaiser , raz miga raz nie

A Masz 2 kluczyk?? Może spróbuj odpalić 2 kluczykiem to może pomóc... Były przypadki że się kluczyk potrafi rozkodować, czy coś takiego... Może to być przyczyną skoro miga imo... :mysli:

Potwierdzam ja tak mam- jeden klucz nie halo bez przyczyny :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.