Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moje audi zdechło...?


technomaniac

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli: Witam wszystkich, mam mały problem, mianowicie jeszcze wczoraj było wszystko okej wsiadłem do auta odpaliłem i pojechałem, za to dziś już niema tak kolorowo ponieważ audi wogóle niekręci, żadnej reakcji przekrecam kluczyk nic jaka moze byc tego przyczyna? dzieki za odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po przekręceniu kluczyka w stacyjce co się dzieje z kontrolkami? Czy gasną? Jak zachowuje się kontrolka od immo?

Kontrolki gasna ,jedynie mam błąd airbagu to swieci cały czas, niekiedy zdarzy sie że miga imo no ale to wtedy kręci a niechce odpalic, a dziś zero reakcji, a jesli chodzi o aku,tak sprawdzałem jest okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozrusznik się zawiesił(bendix czy jakoś tak)? Puknij go :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie właśnie wruciłem z garażu, i audi odpaliło tagże niewiem może rzeczywiście coś sie zwiesiło, no ale teraz co chwile miga imobilaiser , raz miga raz nie

A Masz 2 kluczyk?? Może spróbuj odpalić 2 kluczykiem to może pomóc... Były przypadki że się kluczyk potrafi rozkodować, czy coś takiego... Może to być przyczyną skoro miga imo... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do jakiegos zaufanego elektromechanika, bo przy takich oznakach awarii mozesz miec lipe, pojedziesz gdzies dalej i nie wrocisz.

tak z doswiadczenia, to warto zebys teraz zanim nie naprawisz usterki zaoptrz sie w drugi kluczyk i bierz go zawsze ze soba. kolega w astrze 2 mial cos podobnego jak ty i okazalo sie ze po prostu w jednym kluczyku cos tam sie chrzanilo, nie mial ze soba zapasowego i ze slowacji do olsztyna na lawecie wracal:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie właśnie wruciłem z garażu, i audi odpaliło tagże niewiem może rzeczywiście coś sie zwiesiło, no ale teraz co chwile miga imobilaiser , raz miga raz nie

A Masz 2 kluczyk?? Może spróbuj odpalić 2 kluczykiem to może pomóc... Były przypadki że się kluczyk potrafi rozkodować, czy coś takiego... Może to być przyczyną skoro miga imo... :mysli:

Potwierdzam ja tak mam- jeden klucz nie halo bez przyczyny :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...