Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

leję opał na pół z wodą :decayed: trochę jeszcze nasikam i nawet zapach benzyny się robi, także nikt mi nic nie zarzuci :evil:

to co ty jesz ze benzynką lejesz :mysli: chyba że pracujesz na stacji bezynowej i jumasz wahę jak murzyni diamenty w kopalni,........................................ wiesz o czym mówię :gwizdanie: :piroman:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

:cool1:

niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter... :wallbash:

Opublikowano

:cool1:

niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter... :wallbash:

ja to od razu zagazowałem :decayed:

a beznin kupiłes bo Ci się okazja trafiła i był tani czy why? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przesłuchanie to jest? :cool1:

jest PB to niech będzie PB. :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________a na przyszłość jakbym miał kupić coś innego to wybrałbym 1.8t najlepiej q i w tipie. :wink4:

Opublikowano

kupil bo kocha audi :polew:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________

przesłuchanie to jest? :cool1:

jest PB to niech będzie PB. :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________a na przyszłość jakbym miał kupić coś innego to wybrałbym 1.8t najlepiej q i w tipie. :wink4:

mówiłem Ci ze na forum beda sie z ciebie smiać dizelku :tongue4::decayed:

Opublikowano

przesłuchanie to jest? :cool1:

jest PB to niech będzie PB. :wink4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________a na przyszłość jakbym miał kupić coś innego to wybrałbym 1.8t najlepiej q i w tipie. :wink4:

ach ta dzisiejsza młodzież tajemnicza :decayed: :>

Opublikowano
  • Autor

koło doopy mi to lata :decayed:

niech się śmieją :decayed:

Opublikowano

koło doopy mi to lata :decayed:

niech się śmieją :decayed:

czm się lepiej jeździ?

Opublikowano
  • Autor

tym i tym jeździ się dobrze, choć dalej lubię dizla. zresztą, mi do lansu mi potrzeba osiągów :cool1:

Opublikowano

tym i tym jeździ się dobrze, choć dalej lubię dizla. zresztą, mi do lansu mi potrzeba osiągów :cool1:

mi też :decayed:

Opublikowano

:cool1:

niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter... :wallbash:

michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter :wallbash: ;(

Opublikowano
  • Autor

:cool1:

niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter... :wallbash:

ale na dobrą sprawę spali wam połowę tego co mój adr...

michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter :wallbash: ;(

Opublikowano

:cool1:

niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter... :wallbash:

michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter :wallbash: ;(

no i tak powinno być już dawno bo koszt wytworzenia ropy jest sporo wyższy od koszow wytworzenia benzyny

tylko ceny te były blokowane przez pewne lobby :gwizdanie:

Opublikowano

:cool1:

niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter... :wallbash:

michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter :wallbash: ;(

no i tak powinno być już dawno bo koszt wytworzenia ropy jest sporo wyższy od koszow wytworzenia benzyny

tylko ceny te były blokowane przez pewne lobby :gwizdanie:

ta i najlepiej zeby wszyscy jezdzili 2.4 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

panowie to nie ten wątek do takich rozmów :decayed:

Opublikowano

:cool1:

niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter... :wallbash:

michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter :wallbash: ;(

no i tak powinno być już dawno bo koszt wytworzenia ropy jest sporo wyższy od koszow wytworzenia benzyny

tylko ceny te były blokowane przez pewne lobby :gwizdanie:

ta i najlepiej zeby wszyscy jezdzili 2.4 :gwizdanie:

nie 4.2 :decayed:

Opublikowano

Autko już nabiera charakteru :good:

ale jeszcze dużo pracy przed tobą ale widać że wiesz co robisz :naughty:

powodzenia :tongue4:

Opublikowano

po polerce bardzo ładnie prezentuje się kolorek jak i fura :good: przydało by się zmienić tylne lampy na lift :wink4:

Opublikowano

Zazdroszczę stanu auta. ;D Świetna baza do modów, tylko kolorek mi nie podchodzi, jakoś srebrne/białe wolę. Ale sinik ten co mój. :hi:

Opublikowano
  • Autor

a mi silnik nie pasi :decayed: wolałbym diesela znowu.. :wink4: a stan auta nie jest wcale idealny, nie ma co zazdrościć. jak go kupiłem był średni, ale w moich rękach dostał nowe życie :decayed: a lampy kiedyś się zmieni :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.