Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na "Aukcja została przeniesiona do archiwum"


p4xel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów.

Przeglądając forum co chwila napotykałem linki do Allegro. Niestety większość z nich już wygasła i aby zobaczyć co to było można skorzystać z serwisu http://paa.pl.

Strasznie jednak denerwowało mnie kopiowanie adresu aukcji i wklejanie do wyszukiwarki.

Korzystając z Firefoxa można sobie bardzo ułatwić życie. Opis znajduje się tutaj

Niestety skrypt nie działa, gdyż allegro zmieniło sposób wyświetlania strony. Dokonałem drobnej korekty w skrypcie i teraz działa znakomicie.

Całość sprowadza się do zainstalowania wtyczki Grease Monkey i po restarcie przeglądarki należy kliknąć tutaj aby zainstalować skrypt.

Nie wiem od jak dawna oryginalny skrypt nie działa, ale gdy szukałem jakiegoś działającego to żaden nie rozwiązywał problemu.

Mam nadzieję, że się komuś przyda.

Pozdrawiam,

paxel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro archiwizuje stare aukcje i nie da się ich już przeglądać. Można to zrobić wchodząc na http://paa.pl i wpisać numer aukcji lub wkleić link do niej w wyszukiwarce. Skrypt do Firefoxa wstawia linka na zamkniętej aukcji do zrchiwizowanej aukcji na paa.pl

Paa nie jest idelane ale przynajmniej można zobaczyć czego aukcja dotyczyła.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:45_________________________________________________

Świetne, szkoda, że używam chrome.

Możesz zainstalować GreaseMonkey w Chrome. Skrypt powinien działać (nie sprawdzałem).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...