Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Powiedzcie co w tym aucie jest nie tak - logi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, koledzy pomóżcie doprowadzić kolegi parcha do jakiegośtam ładu i składu :)

Co o tym myślicie???

STATYCZNE:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39812.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39815.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39816.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39810.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39818.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39811.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39819.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39817.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39813.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39814.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39820.html

BS

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39824.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39821.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39822.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39823.html

DYNAMICZNE

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39826.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39833.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39831.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39832.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39825.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39827.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39834.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39828.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39835.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39830.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/artur.c_39829.html

poprawilem troche temat, nie licował z powagą tego forum/Przemo

__________________________

antonio

Opublikowano

Zacznij od termostatu

Opublikowano
  • Autor

Zacznij od termostatu

no to akurat wiem :cool1:

nie dało się gada rozgrzać, co więcej???

Opublikowano

...a potem mozesz uruchomic EGR... bo nie działa...

Reszta OK.

Opublikowano
  • Autor

chłopaki autem telepie na jałowym no i nie jedzie jak na moje oko - AFN by go chyba objechał :cool1:

Opublikowano

antonio - a jak z filtrami (powietrza, paliwa ) przydało by się zapodać jakiś dodatek do paliwa może korekcje się poprawią(zobacz na 4 cyl) następnie egr do czyszczenia oraz kolektor ssący bo tam pewnie pełno syfu , przepływka też słabo mierzy przydało by się profilaktycznie przeczyścić , sprawdz przewód łączący przepływkę z turbiną czy jest szczelny

Opublikowano
  • Autor

filtry mają z miesiąc

Opublikowano

UP.

telepie dalej... termo zmienione ?

Opublikowano
  • Autor

przemo narazie nic nie zmienione bo kolega się zastanawia czy nie pogonić parcha

przelot auta 303kkm - pewny

Opublikowano

ja bym pomyslal ze cios z dwumasem moze sie zwalilo chyba ze poduchy siadaja :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.