Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Co to za element?


Sieni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zlokalizowałem w silniku uszkodzenie. Nie wiem jak się nazywa ten uszkodzony trójnik :wallbash:. Proszę o odpowiedź i o ewentualne uwagi co mogło spowodować to uszkodzenie.

aaaa.jpg

bbbb.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzieś w swojej okolicy jakiegoś wrednego gryzonia...

:polew: Na to nie wpadłem :D

Dziękuje za szybką odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za informacje, na pewno skorzystam :good::decayed:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy ten trujnik podejdzie do 1.8T AVJ

AVJ troche się różni od BFB i właśnie ten trójnik jest inny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,kolego czaki22 to żaden problem tylko dzwoniłem do ASO podałem nr.tego trójnika i że do silnika 1.8T avj to pan powiedział że to nie może być taki bo to nie od tego silnika.Ten na fotce wygląda tak samo no chyba że średnica wężyka jest inna a nr. u mnie jest taki 06B 103 221A[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 14:20_________________________________________________

Witam,kolego czaki22 to żaden problem tylko dzwoniłem do ASO podałem nr.tego trójnika i że do silnika 1.8T avj to pan powiedział że to nie może być taki bo to nie od tego silnika.Ten na fotce wygląda tak samo no chyba że średnica wężyka jest inna a nr. u mnie jest taki 06B 103 221A

a tak w ogóle to do aso mam 130km w jedną dlatego szukam na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AVJ troche się różni od BFB i właśnie ten trójnik jest inny :gwizdanie:

te silniki nie różnią się niczym szczególnym-odma,a właściwie rurka od niej ,jest inna -w AVJ zawór na odmie ,jest przymocowany do dolotu pow,a w BFB,BEX i reszcie jest ten zawór przy trójniku-średnica jest ta sama,ale kąt delikatnie inny -ale podejdzie-u mnie siedzi z Passata i nie ma żadnych problemów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuję Wam za pomoc.Ten mój 06B 103 221A to widocznie to samo co ten nr.06B103221P i taki właśnie znalazłem na miejscu za 36zeta a skoro pasuje do AVJ to jutro kupię znaczy zamówie i na piątek będzie,raz jeszcze WIELKIE DZIĘKI temacik można zamknąć.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten trójnik w skodzie 32 zł sprawdź jeszcze na dole co idzie od odmy silnika fajka plastikowa i trójnik tez tam jest z śruba odpowietrzającą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy gdzieś pod kolektorem ssącym?dopiero rozgryzam ten silnik bo niedawno nabyłem audika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ciężko jest dojść ale jak masz zgrabne małe rece to można to wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki tak właśnie myślałem tylko przy moich łapkach to kolektor będę musiał wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...