Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wyczyścić klosz od lampy przód??


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

Oczka mojej OOOO są bardzo niewyraźne :razz: czyli zabrudzone ale od wewnątrz poradzcie jak wyczyścić klosz od lampy ale wewnątrz. Proszę o rady praktyczne jak sie do tego zabrać na co zwrócić uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczka mojej OOOO są bardzo niewyraźne :razz: czyli zabrudzone ale od wewnątrz poradzcie jak wyczyścić klosz od lampy ale wewnątrz. Proszę o rady praktyczne jak sie do tego zabrać na co zwrócić uwagę.

rozebrac lampy ... wyczyscic szkla i odblysniki ..... :twisted:

instrukcja wyjmowania lamp :

- odkręcić dwie górne śruby

- wyjąć kierunek (jest mocowany na zatrzask wsadzamy paluchy z tyłu kierunku i musimy wymacać powinien zejść bardzo lekko)

- odłączamy kostkę elektryczną

-obkręcamy trzecią śrubę

-lampę przesuwamy za 2 centymetry w stronę kierunku i wyjmujemy uważając aby nie porysować zderzaka.

potem rozebrac lampe i wyczyscic ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, a poziomowanie lampy?? muszę po takiej operacji jechać na ustawienie lamp?? Wielkie dzięki za jakże klarowną instukcję :!:

kiedys czyscilem lampy w mojej ex-B4 ... przed wymiana postawilem Audiczke przed sciana garazu i zaznaczylem poziom reflektorów... po załozeniu lamp podjechałem w to sam miejsce i ustawilem reflektory do linii narysowanej na scianie ...... :twisted:

P.S mozesz podjechac i ustawic na stacji diagnostycznej ... zobia to za darmo albo za 10 zł .... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można a jeżeli tak ,to czy lekko odzziela sie klosz lampy od lustra?muszę też czyszczenie zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miesiąc temu zmieniałem szkło w jednym z reflektorów, bo kamyk je skrzywdził, zdejmowanie tych zapinek poszło naprawdę bardzo łatwo, tylko potem radzę w miarę powoli bez szarpania odciągać szkło od reszty bo ta uszczelka może się poszarpać i będzie po złożeniu parować. Jest to opisane i narysowane w książce "Sam naprawiam...", chyba gdzieś na forum są linki do jej ściągnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...