Skocz do zawartości
IGNOROWANY

komputer przenośny ? Proszę o pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Muszę zakupić laptopa. Będzie on używany tylko do pracy i zakup nie może przekraczac 1400 zł .

Wymagania:

- kamerka internetowa

- łączność bezprzewodowa z netem

- dysk w granicach 250- 350 giga

- matryca 15 cali nie większa

Komputer typowo do pracy więc nie potrzebuję super hiper gadżetów. Ma mi służyc do łączności z netem, przechowaniem zdjęc i prosta obsługa Foto shopy :wink4:

Proszę o jakies typy/ sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragguś, sam używam ponad rok już lenovo w podobnej konfiguracji... odpukać nic ..a też sobie zdałem sprawe, że laptop jest do necika i pracy na nim i sam za swojego dałem 1300 zł rok temu... nie żałuje, nastepny kiedddddyś też będzie Lenovo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że chyba się skuszę biorąc pod uwagę fakt iż jest odbiór osobisty w Lublinie :kox:

Grafika pociągnie foto shopa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Powiem krótko

Mam od 4 lat Lenovo N100 które jest już dośc starym modelem jak na dzisiejsze czasy ale!!!!!..... dzień w dzień chodzi po 10-15 godzin i zero awarii :kox: :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 11:56_________________________________________________Więc bierz Pan :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że chyba się skuszę biorąc pod uwagę fakt iż jest odbiór osobisty w Lublinie :kox:

Grafika pociągnie foto shopa ?

ja mam 2 gb ramu ddr3 grafa ta sama i procek gorszy i z palcem w dupsku i shop'ik daje rade bez zająknięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przekonaliście mnie, że jest to opcja której szukam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź go na firme to jeszcze Vat odliczysz :)

Normalka :naughty::good:

A druga kwestia to starter z netem do modelu Huvei . Skończyła mi się umowa z Play i kupiłbym coś na kartę.. co polecacie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj low costow typu "ejser" czy "lenowo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj low costow typu "ejser" czy "lenowo"

A bo co ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to tak jakbys jezdzil Tico :decayed:

Jerzu, odstaw twarde :D

Pisałem, że potrzebuję tani komputer do netu i zdjęc..tyle..jakbym chciał lepszy komputer to bym wziął od Żonki Toshibe ..ale po co mi taki kloc do targania w samochodzie i na wyjazdy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie sugeruj sie tym co Ci pisza inni ze "mam rok i jest za***iście :) zaden klawisz nie wypadl :)" tylko po prostu sprawdz, ktory ma najbardziej wydajna baterie i to kup. Koniec kropka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga kwestia to starter z netem do modelu Huvei . Skończyła mi się umowa z Play i kupiłbym coś na kartę.. co polecacie ? :)

zdejmij simlock z modemu i kup sobie starter Orange, gdzieś widziałem za 49 na 5m-cy= 10 zł /m-c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie sugeruj sie tym co Ci pisza inni ze "mam rok i jest za***iście :) zaden klawisz nie wypadl :)" tylko po prostu sprawdz, ktory ma najbardziej wydajna baterie i to kup. Koniec kropka :tongue4:

Biorę Lenowo :decayed:

A druga kwestia to starter z netem do modelu Huvei . Skończyła mi się umowa z Play i kupiłbym coś na kartę.. co polecacie ? :)

zdejmij simlock z modemu i kup sobie starter Orange, gdzieś widziałem za 49 na 5m-cy= 10 zł /m-c

Mam modem z Play więc non sim lock :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam modem z Play więc non sim lock :kox:

w takim razie mozesz wybierać,przebierać z której sieci będzie lepszy zasięg

Ja mam orange i smiga ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...