Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Radio za około 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy zna ktoś może model radia do A4 B5 żeby miało podświelenie na czerwno i pasowało ładnie do A4 B5 ? nie chce wydawać dużo kasy bo nie potrzebuje super radia ....

Opublikowano

Mam kenia 6031 podświetlenie: przyciski - czerwone, gałka i jog - niebieskie

http://allegro.pl/kenwood-kdc-w6031-gwarancja-i1505779933.html#gallery 290zł z kurierem

lub

5031 podświetlenie jak powyżej. 250zł z kurierem

lub

JVC KD-G612 podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz biały 250zł z kurierem

lub

PIONEER DEH-P6800MP podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz niebieski 330zł z kurierem

lub

JVC KD-G722 podświetlenie przycisków czerwone, wyświetlacz biały 270zł z kurierem.

reszta radii http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15092927&gr_id=712&showing_type=gtext&order=t&buy=1&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=

Opublikowano

Ja mam Pioneer DEH - 2200UB i daje radę. Radio jest czarne, tylko gałka jest chromowana, podświetlenie czerwone.

Moim zdaniem ma wszystko czego radio do 300zł powinno posiadać:

images?q=tbn:ANd9GcSKMywv4iFh4cXHDult5U3mDi1h03bHQtns81fsjVcXheow0QIDgw

wcześniej miałem wyższy model (deh 4000ub) ale z joystickiem,

1435138313

też było ok ale radio z gałką jest lepsze w obsłudze :)

Opublikowano

ja ostatnio kupiłem Alpine CDE-120RR i za tą kasę mogę polecić

49487194.jpg

Opublikowano
  • Autor

no właśnie znalazłem tego Pioneer DEH - 2200UB za 299 w euro rtv agd wiec spoko cena i gwarancja ... a co jeszcze potrzebuje poza ramką żeby grały wszystkiego głośniki , tył + subboofer w nadkolu ?[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 09:58_________________________________________________http://allegro.pl/ramka-kostka-iso-audi-a4-b5-antena-klucze-x021-i1486206206.html

czy takie coś wystraczy żeby obsłuzyć wszystkie 7 głośników ?

czy bez problemu można to zamonotować samemu z tym zestawem ?

Opublikowano

Ja mam poprzednika tego radia- moje to model 2010: http://allegro.pl/2011-kenwood-kdc-4051ur-kdc-4051ug-aux-usb-i1522595896.html Super pasuje do audi, ładnie gra i jest proste. Jeżeli nie potrzebujesz USB, to jest też w sprzedaży to samo radio bez czytnika USB za niższe pieniądze.

Tak to radio wygląda:

kenwood_kdc_4051ur.jpg

Co do suba i tylnych głośników, to potrzebne jest coś takiego: http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-modul-tylne-glosniki-sub-i1508259272.html, separator antenowy też jest potrzebny, jeżeli nie chcesz kombinować z anteną ;)

Opublikowano
  • Autor

dzieki za wszystko tylko teraz pomyślałem co z wyświelniem stacji na FIS , czy jest możliwosć żeby to zrobić czy będzie puste pole ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bym takie proponował.za 250 zł

20110321_001.jpg

Opublikowano

Ja bym takie proponował.za 250 zł

20110321_001.jpg

Wszystko fajnie tylko dodaj cenę tunelu 2din, panelu klimatronika, mieszka i gałki etc ....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

nie wiem czy już kupiłeś to radio czy nie, ale dobrą opcją jest Pioneer DEH - 2200UB. Charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakość/cena no i podświetlenie na czerwono prawie idealnie komponuje się z ori podświetleniem konsoli.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

najlepiej z tych wszystkich to pasuje clarion jest cały czarny i wszystko włącznie z wyświetlaczem jest czerwone

Opublikowano

najlepiej z tych wszystkich to pasuje clarion jest cały czarny i wszystko włącznie z wyświetlaczem jest czerwone

co kto lubi... ja osobiści Clariona bym nie kupił bo nie leży mi ich design.

Polecam Alpine.

Opublikowano

Mimo wszystko najlepiej wygląda ori radio. Nie są drogie a jeśli nie masz jakiś specjalnych wymagań to jakościowo będzie wystarczające.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.