Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Guziki w drzwiach kierowcy i licznik


Kampong_Chhnang

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, z racji że dopiero zakupiłem B6'stke Avant mam pewne problemy z rozszyforwaniem kilku drobnostek. Prosiłbym o wytłumaczeniu owych rzeczy:

1. Do czego są dwa guziki w drzwiach kierowcy tych zamontowanych w schowku? ; )

2. Do czego służy przycisk "MODE" i te dwa obok niego po lewej strony kierownicy przed licznikiem

3. Jak zmienić program licznika żeby pokazywał cały czas średnie spalanie a nie po nocy sam sie resetował.

sorry za głupie pytania... no ale kiedys ktoś mi to musi wytlumaczyć mam nadzieje : ).

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 - zapewne deaktywacja alarmu (wyłączenie czujnika ruchu wewnątrz auta i zabezpieczenia przed holowaniem(?))

Ad. 2 - ustawianie daty i godziny?

Ad. 3 - na manetce masz dwa przyciski, RESET - wciśniesz i przełączy Ci się w tryb wartości liczonych od ostatniego resetowania, będąc w tym trybie jak przyciśniesz i przytrzymasz to zresetuje aktualnie wyświetlaną wartość. Drugi przycisk - "w górę i w dół" - przechodzisz między poszczególnymi wartościami w danym trybie. Tak jest przy pełnym FISie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 3 - na manetce masz dwa przyciski, RESET

oczywiście jeżeli masz to warto czytać dalej....... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam stary temat, ale w sumie chodzi mi o to samo co koledze tyle, że mam b7 sedan z 2007. Mam 3 przyciski w drzwiach kierowcy jeden to otwieranie bagażnia, a pozostałe dwa to jakieś no właśnie nie wiem. Coś jak alarmy sądząc po kilku kreskach wyglądających jak zasięg wi-fi.. jeden na aucie, a drugi jakby auto jechało pod górkę czy podniesione było i nad autem te kreski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczenie czujnika ruchu np jak gys psa zamykal w aucie drugi chyba od ruchu auta

P.s z tym psem to przyklad nie zamykaj go :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylaczenie czujnika ruchu np jak gys psa zamykal w aucie drugi chyba od ruchu auta

P.s z tym psem to przyklad nie zamykaj go :decayed:

Z psem.....:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...