Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,


grucha213

Rekomendowane odpowiedzi

bo jest tak zapalam samochód i i po 4s zaczyna chodzic na 3 gary po chwili normalnie i poparu sekundach znowy przeywa i szarpie przejade lajtem kilka km zatrzymam sie przerywa zgarze po pół godziny zapalam to samo przerywa znowy pare km i patrze na kompyter i żadnych błędów nie ma !!! a zauważyłem ze gdy przykładam gazu ostro na 4 biegu przy 4 tyś, miga CHECK za każdym razem oraz na 3 biegu też przy wyższych obrotach 5-6tyś i wtedy wywala ubogą mierzanke losowe wypadania zapłony i przerwe zapłonu na 1 cylindrze.... dodam jeszcze właśnie że gdy na postoju zapale auto i zacznie przeywac to dość glośno śwista turbina!

a sprawdzałeś wtrysk na 1 cylindrze?zamień wtryski i zobaczymy ,czy to coś zmieni-może wtryskiwacz zapchany :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrysk raczej odpada chyba bo na gazie też przerywa... a powiedzcie i wogóle pokrutkiej jeżdzi nie wywala nic... dodam ze cały czas jest błaąd od termostatu czy to moze coś mieszać?? termostat raczej ok bo nagrzewa sie ok i trzy ma temperature teraz jak i przy -15 C ... po kilkunastu kilometrach wywala takie błędy teraz:

17700 Termostat - przerwa

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

17536 Mieszanka za uboga strona 1 - regulacja długoterminowa

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

16891 Regulacja biegu jałowego - obroty powyżej założonych

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

17544 Mieszanka za bogata strona 1 - regulacja długoterminowa - wolne obroty

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

17658 Czujnik poziomu paliwa - sygnał za mały

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:50_________________________________________________czy te mieszanki moze wywalać np przez cewki?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:50_________________________________________________sa tez takie obiawy ze wciskasz do dechy gaz i tak praktycznie nie przyspiesza a nagle dostaje zryw[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:51_________________________________________________albo jade no 3 bieg do dechy gaz i nie chce jechać muli go no przeywa i wtedy wyciągam 3 na N wkładom odrazu z powrotem 3 gaz i jedzie..

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:53_________________________________________________jeszcze taka sprawa wczoraj zatrzymałem sie i na postoju na gazie falował a na bezyne dałem idealeni znowu gaz faluje znowu bezyna i ładnie ale ruszyłem i nie jedzie nooo[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:56_________________________________________________

[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 14:52_________________________________________________8770850a74e8.jpg[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 14:57_________________________________________________witajcie zauważyłm u siebie ze w zaznaczonych miejscach mom dość duże dziury.... a mianowicie ten trójnik u góry z lewej jest w dwóch miejscach rozerany i jest to zapocone olejem... a to kolanko na dole poprostu pęklo wzdłuż opaski i sie zrobiła szczelina na 2-3mm i strasznie dmuchało powietrzem z tamtąd.... powiedzcie mi czy to meże w jakiś sposób być przyczyną moich prolemów od czego są ter rurki wogóle?? co to za powietrze??? ( dodam ze trójnik i kolano już zamówione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem tak ten trójnik to jest do odpowietrzania komory silnika i kolanko tez a jeszcze sprawdź pod kolektorem ssącym tam pod spodem jest fajka trójnik i przewody które idą do trójnika i na pewno tę to samo jest popękane .To samo miałem wszystko wymieniłem i jeszcze eżektor miałem zatkany ale czy to ma wpływ na twoje objawy to nie wiem trzeba chyba logi zrobić najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...