Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,


grucha213

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece Świece przede wszystkim.i na 90% wszystko do normy wróci. :good: przechodzilem to w swoim AVJ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro przerywa cały czas na 1 cylindrze-to może być wina kabla-podmień od kogoś na jeden dzień i zobaczysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa tylko jak i od kogo:/

zapytaj na Krakowskich-masz rzut czapeczką :gwizdanie: na pewno ktoś ma B6 1,8T :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko powiedz mi jak wogóle to podmienić bo nie wiem one przecierz wchodzą gdzies tam do komputera??????[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 08:19_________________________________________________.

.

.

.

.

teraz jeszcze jedna sprawa.... bo jest tak zapalam samochód i i po 4s zaczyna chodzic na 3 gary po chwili normalnie i poparu sekundach znowy przeywa i szarpie przejade lajtem kilka km zatrzymam sie przerywa zgarze po pół godziny zapalam to samo przerywa znowy pare km i patrze na kompyter i żadnych błędów nie ma !!! a zauważyłem ze gdy przykładam gazu ostro na 4 biegu przy 4 tyś, miga CHECK za każdym razem oraz na 3 biegu też przy wyższych obrotach 5-6tyś i wtedy wywala ubogą mierzanke losowe wypadania zapłony i przerwe zapłonu na 1 cylindrze.... dodam jeszcze właśnie że gdy na postoju zapale auto i zacznie przeywac to dość glośno śwista turbina!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień i po sprawie, też to wszystko przechodziłem, z tym że ja do tego wszystkiego jeszcze cewki zabiłem, i w sumie mam w garażu 6 sztuk uszkodzonych :):wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie miałem potrzeby wymieniać,ale jak odepniesz od cewek-to pewnie znajdziesz drugą wtyczkę na końcu,jesli nie chcesz się bawić-oddaj auto do mechanika i niech Ci powie,jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby to kable były. podepnij Vag i sprawdź błędy . losowe wypadanie zapłonu na którym cylindrze wypada. potem poprzekładać cewki. sprawdzić dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...