Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Japońskie żarówki


bart1907

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś używał takich żarówek lub słyszał coś o nich chce je zakupić i nie wiem czy warto

http://allegro.pl/japonskie-zarowki-h7-6000k-2szt-efekt-xenon-i1502215128.html#gallery

Są to żarówki 100W czy jest jakaś różnica miedzy standardowymi żarówkami? (czy czegoś nie uszkodzi taka żarówka w aucie? standardowa chyba ma 55W)

ps.

żywotność, strumień światła, zasięg itd może ktoś coś o nich wie wszystkie informacji się przydadzą.

Proszę o opinie z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój. brak homologacji to po pierwsze. Po drugie 100W zniaszcy ci odblysnik bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalna lipa świeci niebiesko że nic nie widać , 100W nic nie daje instalacja jest przystosowana do 55W także niszczy inst. elektryczną wypala lustra/soczewki reflektorów a większa moc nie daje lepszego światła .

Do lepszego światła polecam OSRAM Night Braker bardzo dobre żarówki dające jasne światło którego nie pochłania asfalt podczas deszczu w nocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moc mnie przeraża. Prawie dwa razy większy prąd. Reflektor sobie uszkodzisz, a może nawet moduł. Lepiej sobie kup coś takiego jak pisze CUB@

http://allegro.pl/osram-h7-nightbreaker-plus-90-gdansk-i1509867536.html

Wydaje mi się, że trochę przesadzają z tymi parametrami ale przynajmniej jest 55W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt mydlenie oczu ale wolalem pogadac na ten temat z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...