Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o analizę logów przed programem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Termostat do wymiany,turbo delikatnie sie przycina.Kat synchronizacji do regulacji

Opublikowano
  • Autor

Dzieki :)

Jaki kąt powinien byc właściwyi i ktora to grupa ?

Samochodem delikatnie telepie na biegu jałowym myślałem że to wtryski ale korekcje w grupie 13 nie wyglądaja zle. Mam błąd poduszki silnika czy to może byc przyczyna telepania ?

Opublikowano

grupa 004 ostatnia tabelka.Najlepiej 0 ale moga byc drobne odchylki.Tak poduszka jak najbardziej moze byc przyczyna telepania

Opublikowano
  • Autor

A co z turbina, nadaje się żeby program zrobic czy trzeba coś poprawić ?

Opublikowano

Zamiast dynamicznej grupy 011 (Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mikolajwarchol_41017.html) mamy BS011. Poprawisz?[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 14:33_________________________________________________

A co z turbina, nadaje się żeby program zrobic czy trzeba coś poprawić ?

Podrzuc poprawne dynamiczne 011.

Opublikowano
  • Autor

wypadek przy pracy :decayed:

sie zrobi wieczorem :wink4:

Opublikowano

Zamiast dynamicznej grupy 011 (Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mikolajwarchol_41017.html) mamy BS011. Poprawisz?[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 14:33_________________________________________________

A co z turbina, nadaje się żeby program zrobic czy trzeba coś poprawić ?

Podrzuc poprawne dynamiczne 011.

Moze na przyszlosc dobrze sprawdzaj??Nizej masz dynamiczny.Mikolaj85 nie musisz nic logowac

Opublikowano

Zamiast dynamicznej grupy 011 (Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/mikolajwarchol_41017.html) mamy BS011. Poprawisz?[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 14:33_________________________________________________

A co z turbina, nadaje się żeby program zrobic czy trzeba coś poprawić ?

Podrzuc poprawne dynamiczne 011.

Moze na przyszlosc dobrze sprawdzaj??Nizej masz dynamiczny.Mikolaj85 nie musisz nic logowac

Sa rzeczywiscie, pod logami BS :tongue4: Co chcesz od termostatu?

Opublikowano

Chce zeby mial temp robocza,w dynamicznych nie osiaga powyzej 86 stopni,a statyczne 82 stopni.Od biedy moze byc,ale jak chce miec wszystko na pikus to bym wymienil

Opublikowano

Poszukaj jeszcze dziury w dolocie.

Opublikowano
  • Autor

Poszukaj jeszcze dziury w dolocie.

A to dlaczego cos z dolotem nie tak ? Moze to wina filtru powietrza ? :decayed:

termostat to nie duzy koszt wiec wymienie na dniach :wink4: tez wole zeby wszystko było jak trzeba :) najbardziej martwi mnie kąt synchronizacji troche czytałem na forum i sam tego nie ustawie, a okoliczni mechanicy pewnie nawet nie wiedzą co to jest ;) Dodam że rozrząd był robiony w ASO AUDI i to oni tak ustawili ;)

Opublikowano

Ustawisz sam ustawisz..mechanik to tez czlowiek ktory moze ustawić wiec i Ty, tylko ze sam o tym jeszcze nie wiesz.. na forum było pięknie opisane jak to ustawić..

Wyręczyłęm Cie i mysle ze to pomoże.. ja sobie sam ustawiałem wg tego opisu :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74986.0;highlight=ustawianie+k%B1ta+synchronizacji

Pozdro :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Ustawisz sam ustawisz..mechanik to tez czlowiek ktory moze ustawić wiec i Ty, tylko ze sam o tym jeszcze nie wiesz.. na forum było pięknie opisane jak to ustawić..

Wyręczyłęm Cie i mysle ze to pomoże.. ja sobie sam ustawiałem wg tego opisu :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74986.0;highlight=ustawianie+k%B1ta+synchronizacji

Pozdro :przebiegly:

EEEE... rzeczywiście proste :decayed: Jutro zrobie korekte :wink4:

hehe to tak powarznie brzmi Ą Ę kąt synchronizacji :kox:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

a jak ustawic kat suchro w b6 avf

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ustawisz sam ustawisz..mechanik to tez czlowiek ktory moze ustawić wiec i Ty, tylko ze sam o tym jeszcze nie wiesz.. na forum było pięknie opisane jak to ustawić..

Wyręczyłęm Cie i mysle ze to pomoże.. ja sobie sam ustawiałem wg tego opisu :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74986.0;highlight=ustawianie+k%B1ta+synchronizacji

Pozdro :przebiegly:

tu masz tak samo sie ustawia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.