Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Kontrolka sygnalizująca krótkie światła


cichy303

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy w każdym audi a w mianowicie moim a4 1996 powinna się świecić kontrolka sygnalizująca światła postojowe? bo u mnie od początku jak kupiłem nie świeciła się ta kontrolka i dzisiaj zajrzałem za zegary a tam jest taka jakby zaślepka i czy to może mieć wpływ na to ze mi się świeci ostrzeżenie ( ta żarówka w takich okładzinach ) w instrukcji pisze ze to kontrolka: niesprawne światło hamowania. ale jak sprawdziłem to wszystko jest ok

tak więc co z tym ostrzeżeniem zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest krótka.

Na początku nie było takich kontrolek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z oświetleniem zewnętrznym.

Jeśli na FIS zaświeci się po uruchomieniu, to należy nacisnąć stop, w celu przetestowania żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli mam przycisk od świateł przeciwmgielnych przednich i tylnych i te przyciski są podświetlane po włączeniu a takich świateł nie mam w zderzaku przednim tak więc czy wszystko jest ok czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli mam przycisk od świateł przeciwmgielnych przednich i tylnych i te przyciski są podświetlane po włączeniu a takich świateł nie mam w zderzaku przednim tak więc czy wszystko jest ok czy nie??

Jest ok - w tym roczniku nie było przeciwmgielnych w zderzaku, były ewentualnie w reflektorach Bosch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie jak jest u was bo mam 95r i jak daję światła na pozycyjne to kontrolka się zapala ale jak przerzucę na mijania to już gaśnie kontrolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może wiesz po co dawali te przełączniki?? a jak sprawdzić gdzie jest ta usterka bo diagnostyka mi takie błędy wywaliła:

http://img703.imageshack.us/img703/8341/vagt.jpg

a i jak nacisnę ten stop ( to pokrętło od ustawiania godziny tak??) to wyświetlają się wszystkie kontroliki a na końcu ten OK i dalej się świeci tak kontrolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega ma ten sam problem co ja z informacją na FIS o spalonej żarówce stop. Na początku jeszcze starałem się z tym uporać ale odpuściłem i świeci się nadal. Lampy zmieniłem, żarówki też mam inne, instalacja jest ok a komunikat dalej się świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...