Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nie zapamietuje stacji radiowych i ustawien.


Sek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak w temacie moje radio (nie fabryczne) nie zapamietuje stacji radiowych i wszystkich ustawien. Wiem ze trzeba przelozyc przewody ze stalego plusa z zasilaniem po stacyjce (poprawcie jesli sie pomylilem) ale niewiem ktore to sa przewody. Bede wdzieczny jak ktos napisze ktore i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien byc żółty i czerwony, ale pewności nie ma dopóki nie napiszesz jakie masz radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zdecydowanej wiekszosci radioodtwarzaczy CD przewod żółty nalezy podlaczyc do stalego żródła zasilania w samochodzie , przewod czerwony radia do przewodu na ktorym pojawia sie napiecie po przekreceniu kluczyka i czarny do przewodu masowego w samochodzie. W takiej konfiguracji radioodtwarzacz nie bedzie gubil ustawien i zapogramowanych stacji radiowych ale bedzie mozna go wlaczyc tylko po przekreceniu kluczyka i bedzie sie wylaczal po wyciagneiciu tegoz kluczyka.

Druga opcja to podlaczenie przewodu żółtego i czerwonego radioodtwarzacza , do przewodu ze stalym napieciem w samochodzie. Jednak w takim przypadku uruchamianie i wylaczanie radia jest uzaleznione od Ciebie.Wszystkie ustawienia i stacje radiowe zostaja zapamietane do momentu rozlaczenia przewodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo takie okablowanie jak trzymasz kostke i jest taka klamerka z jednej strony to jesli patrzysz na kostke naprzeciw i klamre masz po lewej ,to odlewej na gorze mam bialo-niebieski,zielony,przerwa,czerwono-niebieski

na dole od lewej przerwa,szary,czerwony,brazowy

podlaczylem do bialo-niebieskiego i zapamietuje, wlaczam i wylaczam recznie,bez wzgledu na to czy klucz jest w stacyjce, czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bylo takie okablowanie jak trzymasz kostke i jest taka klamerka z jednej strony to jesli patrzysz na kostke naprzeciw i klamre masz po lewej ,to odlewej na gorze mam bialo-niebieski,zielony,przerwa,czerwono-niebieski

na dole od lewej przerwa,szary,czerwony,brazowy

podlaczylem do bialo-niebieskiego i zapamietuje, wlaczam i wylaczam recznie,bez wzgledu na to czy klucz jest w stacyjce, czy nie

Jestes pewien ze dobrze zapoznales sie i zrozumiales problem kolegi ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Watson opisal to,jak jak powinny byc polaczone kable, ja mam inny kolor kabli i moze ktos ma tak samo wiec uznalem to za dodatkowa wskazowke dla innych z potencjalnym problemem pamieci radia ;)[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 23:05 _________________________________________________napisalismy to samo tylko u mnie kolory sa inne :wink4:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2008, 23:08 _________________________________________________zapomnialem dopisac ze podlaczylem do bialo-niebieskiego zolty i czerwony- moja wina przepraszam :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze pisalismy o dwoch roznych sprawach. Kolega mial problem z polaczeniem przewodow przy radioodtwarzaczu i na ten temat napisalem. Ty opisales instalacje fabryczna do podlaczenia radia znajdujaca sie w samochodzie wiec nie moglismy pisac o tym samym. W jednym masz racje - kolory sa inne ;). Ta informacja jest rowniez przydatna w tym watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...