Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Mój Avant


Pipp

Rekomendowane odpowiedzi

:audi: A4 Avant 1.8 20v '96r. Absolutna seria, taka jaka wyjechala z salonu Huerse w Krefeld (D). W Niemczech jednak juz byl w niej akcent polski: opony Bridgestone Turanza Made in Poland. :)

631613b531d7a447.jpg

05039613901fe4e1.jpg

ec19e7f000b54571.jpg

Na ostatnim zdjeciu "A czworka" z mezem, tez "czwartym". :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto , łądne zdjęcie pod tym drzewkiem - ale pokaz coś wiecej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne fotki/ladna seria ale napisz cos wiecej o autku

czy planujesz jakies zmiany ?

Fakt, ze zdjec malo. Nie zrobilem prawdziwej sesji, a te 3 szt. to zlepek przypadkowych fotek z roznych okazji. Obiecuje, ze za jakis czas "cykne" tez inne zakatki auta.

Przejechalem nim ponad 14kkm i moge opowiedziec krotka historie serwisowa. Tuz po zakupie wymienilem termostat (to dlatego palil ponad 9 l), nabilem klime, a ostatnio kupilem kpl. na przednia os, tarcze & klocki firmy ATE. I na tym beda sie koncentrowac moje zmiany. Chce aby mimo wieku jezdzil na najlepszych czesciach eksploatacyjnych i wszystko na czym widac zab czasu i przebiegu chce stopniowo wymieniac na czesci z wyzszej polki jakosciowej. Na wiosne na pewno pomysle o hamulcach tylnej osi. Pewnie kiedys przyjdzie czas na amortyzatory, a przy 240 kkm (czyli za 50kkm) najbardziej kosztowna wymiana - pasek rozrzadu.

W ten sposob chce malymi krokami doprowadzic Avanta do stanu idealnego bo wg mnie ten egzemplarz na to zasluguje. Dowodem na to jest fakt, ze kiedy zapytalem znajomego, ktorego wiozlem, ktory rocznik to jest wg niego, odpowiedzial tak: "Auto na pewno z Niemiec...rocznik...2002...2003". :tongue4:

Ze zmian modyfikacyjnych to chcialbym na pewno felgi aluminiowe, ale mam dylemat bo w tej chwili mam dwa komplety dobrych opon 15", a prosi sie o 16" na lato. I tak sobie dumam, ze moze tanie 15" alu, a moze stalowe, zeby nie placic za przekladki i nie jestem przekonany...a inwestowac teraz w alu 16" i 205/55 R 16 nie chce.

Poza tym lubie kombi z czarnymi szybami z tylu (mialem w poprzednim aucie) i to moze bedzie jakas zmiana. Jednak koncentruje sie na mechanice, autko musi byc zawsze gotowe nawet na daleki wyjazd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...