[ALL B5] Radio beta czy da się podłączyć do niego wzmacniasz i subwoofer (avant)

Kolego da się jeśli masz w wzmacniaczu wejście na sygnał z wyjścia głośnikowego. Wtedy wyjścia z tylnych głośników dają sygnał na wzmacniacz a ten zasili subwoofer. Jeśli twój wzmacniacz niema takich wejść to możesz kupić adapter który z wyjść głośnikowych przerobi sygnał i będzie miał normalne wyjścia.

Jeśli zamierzasz bardziej rozbudować instalację to lepiej zainwestuj w radio z kompletem wyjść RCA. Bo jakość dźwięku po podłączeniu do wyjść głośnikowych będzie średnio zadowalająca.

Nie :no: To radio ma tylko wyjścia na przednie głośniki. Proponuję Concerta I i podłączysz sobie co chcesz :naughty: Jeśli będziesz kupował to zwróć uwagę aby najlepiej była to wersja Plus. Nie będziesz miał wtedy problemu z potencjometrem. Ewentualnie szukaj Concerta robionego przez Panasonica.

Nic nie szkodzi,że ma wyjscia tylko na przednie głośniki.Może podłączyć przednie głośniki i puscić przez nie dalej kabel,wprost do wzmacniacza,w wejscie high input.Też będzie grało.Mimo wszystko proponuje zmienić radio,bo efekt będzie mierny.To jest takie połączenie" na siłę" Nie ma to jak wyjścia Rca.Minimalizują zakłócenia.