Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, nareszcie udało mi sie dojść do zrobienia lepszych zdjęć swojego autka, dodatkowo nałożyło się to z umyciem dzisiejszym więc przedstawiam ją Wam :)

20120322029.jpg

Z wypasu:

-4 poduszki

-2 szyby el

-el regulacja lusterek

-climatronic

-regulacja lędźwi

-hak ori

-podłokietnik przód i tył

-kluczyki scyzoryki

-domykanie szyb z pilotka

Przeprowadzone mody:

-zmiana kierunków na białe
zrobione

-montaż tempomatu
zrobione

-montaż fisa
zrobione

-lampki boczków przednich białe
zrobione

-lampy tył
zrobione

-wpadł
gwint

-felunek 17'
:decayed:
zrobione

-hamulce 312mm przód
:kox:

-zderzak tył i klapa polift
zrobione

-konsola 1din polift oraz tunel
zrobione

-
rozpórka dolna ori
zrobione

-soft seria, wynik: 142KM/327Nm
:wink:
zrobione

-
kratki polift podświetlane, reczny w skorze polift, mieszek polift
zrobione

-
podświetlenie klamek wewnętrznych
zrobione

- wtryski 216' z nowymi końcówkami FratelliBosio

-przednie lampy polift
zrobione

-
-Turbo AVF
zrobione

Planowane mody:

-sciema szyb

-FMIC

Pozdrawiam :)

Tak to wyglądało kiedyś:

P1040203.jpg P1040204.jpg P1040207.jpg P1040210.jpg P1040213.jpg

Nowe zdjęcia na aktualnym setupie:

20120322024.jpg 20120322025.jpg 20120322026.jpg 20120322027.jpg

20120322028.jpg 20120322029.jpg 20120322030.jpg 20120322031.jpg

I kolejna zmiana dla komfortu:

20120330033.jpg

I jeszcze nowsze:

20120402034.jpg 20120402035.jpg 20120402036.jpg

I nowy modzik:

20120516060.jpg

I jeszcze cos nowszego :decayed::kox::kox:

wykres_mod.jpg

Same nowości ostatnio wpadaja:

20120616093.jpg

Przy okazji zdjęcie FIS'a który został założony już kupę czasu temu :wink:

Do modów na wygode doszło:

20120618107.jpg 20120618108.jpg 20120618110.jpg

Finał kombinacji:

mod_2_wykres.jpg

Coś nowego na pokładzie dla przyjemniejszego brzmienia :decayed:

20131211_174220.jpg

20131211_174225.jpg

20131211_174228.jpg

Opublikowano

o witam kolege z Zor :naughty: moze dojde tezdo tego aby opublikowac swoje 4 Qlka :decayed:

autko zaradne tylko powodzenia w modach i bezawaryjnosci zyczyc :cool1:

Opublikowano

czemusz to poduszka świci :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

a bo zdjalem dzis poduszke bo chcialem poprawic manetke z tempomatu i zablokowalem sobie kierownice, chcialem odblokowac i pyk zaplon :D a braklo czasu na wpiecie Vaga

Opublikowano

od sklerozy glowa nie boli tylko nogi :tongue4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

zaraz skleroza :D skasuje sie przy okazji :P[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:00_________________________________________________pomalowalem w koncu dekle, choc jeszcze zostalo mi troche do dokonczenia.. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________No i wpadl fis :)

Opublikowano

Ile kolego wyszło złotówkowo załozenie fisa?

Opublikowano

fajny avanturnik :> do zoabzcyska gdzieś na trasie bo dość często tam latam :>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ile kolego wyszło złotówkowo załozenie fisa?

Mnie osobiscie 200zł w tym licznik i manetka, sprawe z immo kolega mi zrobil po kosztach ;)

fajny avanturnik :> do zoabzcyska gdzieś na trasie bo dość często tam latam :>

A dzieki, ja dziennie do Pawłowic do pracy smigam 81 :)[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2011, 09:05_________________________________________________doszły tylne lampy polift :)

Opublikowano

ooo... :decayed: widze, ze nowy mod doszedl :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego usuń wiadomości ze skrzynki ;)

Co do tarczek: one są jeszcze na klej, wystarczy trochę mocniej ciągnąć, ale z wyczuciem oczywiście i ładnie odchodzi.

Opublikowano
  • Autor

licznik " dawca" to miał być uk-nsi wiec zrezgynowalem z pomyslu. szkoda ze nie wiedzialem od razu o tym ze sa inne ale co zrobic, czlowiek uczy sie na bledach :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Trzeba by jakieś nowe fotki zrobic :mysli:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

I zrobione :wink::decayed:

---------- Post dopisany 12-05-2012 at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2012 at 16:20 ----------

no i doszly nowe plany właściwie w trakcie realizacji :decayed:

---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

no i doszly nowe plany właściwie w trakcie realizacji :decayed:

Opublikowano

Mistrzu, o ile w dół go sciągnałeś? Fałdny Avancik, wymieniaj jeszcze lampy na poliftowe z przodu i bedzie kilka lat młodsza furka :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jak napisane, czekaja na remont i silniczki, kostki juz mam :wink:

Na gwincie obnizone o ok 50mm wzgledem serii.

Opublikowano

doczytalem z lampami potym jak napisalem posta :decayed: fajnie fajnie :thumbup1: przypomina mi troche mojego paździocha - kolor i buda ta sama :kox:

Opublikowano

aż korci mnie, aby temat mojej kozy:whistling: założyć:decayed:

no Danielu..."zbieraj się" na te lampy:wink:

Opublikowano
  • Autor

poki co w pierwszej kolejnosci konsola, tunel.

Bedzie na handel podlokietnik :decayed:

Opublikowano

wyrzuć tylną wycieraczkę i daj zaślepkę:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.