Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Grill Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zakupiłem grill od s4 za dobre pieniądze a teraz zastanawiam się jaki znaczek założyć

do wyboru 4 warianty (lub wasze propozycje) ;)

1.Z chromowym znaczkiem S4:

s4chrom.png

2.Z Palstikowym znaczkiem S4:

s4plastik.jpg

3. Z znaczkiem z Quattro: (bo mam Q)

4. Z Znaczkiem RS4 plastik

Opublikowano

Osobiście założylbym znaczek QUATTRO... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie wypowiadać się :hi:

Opublikowano

4 lub 2, a 1 nigdy mi sie nie podobała

Opublikowano

jak juz to tylko Q, bo ze znaczkami s4, czy rs4 to bedzie wioch straszna :thumbdown:

Opublikowano

slepy jestem tego samego zdania....

Opublikowano
  • Autor

a możne 2 znaczki ??? :mysli:

Opublikowano

najlepiej, to odpuść sobie dodatkowe znaczki, same ringi robia robotę :good:

Opublikowano

Jeśli już coś chcesz to Q... :cool1:

Opublikowano

a możne 2 znaczki ??? :mysli:

nie rób choinki z auta :wink4: Zresztą kwestia gustu....
Opublikowano

a możne 2 znaczki ??? :mysli:

nie rób choinki z auta :wink4: Zresztą kwestia gustu....

Nie no 2 znaczki to przesada jak dla mnie. :thumbdown:
Opublikowano

nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu

Opublikowano

a to sline nie wychodził w dieslu? :polew:

Opublikowano

Wszelkie znaczki s4/rs4 odpadają. Chcesz być kolejnym, który ma esę ale tylko na znaczku :cool1:

Wrzuć albo Q albo nic :)

Opublikowano

nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu

No to się popisał... :shocked: :shocked:
Opublikowano

nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu

A co ma S-Line do silnika, bo nie bardzo kumam :cool1:

Opublikowano

s line czyli pakiet sport jak dla mnie tylko i wyłącznie benzyna a nie jakiś dizel nie powiem 3.0 ma moc ale jednak benzyna to benzyna. Dizel mi się kojarzy z emerytami

Opublikowano

nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu

A co ma S-Line do silnika, bo nie bardzo kumam :cool1:

Po prostu nie było czegoś takiego jak s-line w b5 i nie ważne czy to diesel czy benzyna.

W b6,b7,b8 był s-line (nawet w dieslu :wink4:)

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:18_________________________________________________

s line czyli pakiet sport jak dla mnie tylko i wyłącznie benzyna a nie jakiś dizel nie powiem 3.0 ma moc ale jednak benzyna to benzyna. Dizel mi się kojarzy z emerytami

S line to nie sport pakiet :facepalm:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:19_________________________________________________Przynajmniej nie w b5 :decayed:

Opublikowano

s line czyli pakiet sport jak dla mnie tylko i wyłącznie benzyna a nie jakiś dizel nie powiem 3.0 ma moc ale jednak benzyna to benzyna. Dizel mi się kojarzy z emerytami

Już nie opowiadaj nam więcej o swoich skojarzeniach. :polew: :polew: :polew: KONIEC OT. :hi:
Opublikowano

s line czyli pakiet sport jak dla mnie tylko i wyłącznie benzyna a nie jakiś dizel nie powiem 3.0 ma moc ale jednak benzyna to benzyna. Dizel mi się kojarzy z emerytami

tak 1,8 za***rdala

EOT

gdzie tu sens do seryjnego auta zakładać znaczek s4, to może i na klapę by trzabyło? Karol miał cały pakiet od s4, i jakoś znaczka nie zakładał :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.