Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill Audi S4


K2

Rekomendowane odpowiedzi

No nie zgodzę się z Tobą.

Zderzak to zderzak, od eSki jest po prostu ładniejszy niż seryjny, a znaczek "S4" to oznaczenie konkretnego modelu z konkretnym silnikiem, w tym przypadku z 265-konnym AGB. I naklejenie takiego znaczka na grillu ADP czy ADR-a, to jest taka sztuka dla sztuki.

Bo zderzak od eSy naprawdę coś daje (poprawa wyglądu), a znaczek?

no ale znaczek od s4 jest ładniejszy niż a4, a zderzak eski to nie był do konkretnego modelu z konretnym silnikiem przypadkiem co?. Czyli dalej mówiąc jeżeli nie masz 2.7 pod maską to sam napisałem że silniki adp czy adr to jest zwykła sztuka dla sztuki, dotyczy to wszystkiego co stylicznego w esce według Ciebie?: zderzaki, emblematy, podsufitka, itp

A znaczek nie poprawia wyglądu niby?

aha szkoda że nie zacytowałeś całej mojej wypowiedzi wyraźnie napisałem że tylko sugeruję

Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy zderzakiem, który jest elementem nadwozia, a oznaczeniem modelu/silnika, no to chyba faktycznie ta dyskusja nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi-element nadwozia ale nie a4 tylko s4, więc jeżeli nie masz 2.7 biturbo to nie możesz zakładać zderzaka bo to jest wiocha! Jeżeli na standardzie w s4 b5 miałeś montowane zderzaki podsufitkę i emblematy itp to nie możesz mieć w 1.8 nic z s4 bo to wiocha rozumiesz? kuhwa a oznaczenie modelu s4 to nie jest też zderzak??? więc mi powiedz jak znaczek wpływa na oznaczenie modelu jeżeli twoim zdaniem zderzak nie wpływa na oznaczenie modelu????robisz wiochę ze swojego auta jeżeli nie masz 2.7 pod maską a zakładasz zderzak do tego samego silnika co ja mam, no sorry ale emblemat s4 był montowany fabrycznie w s4 b5 tak jak i zderzak i nie pi.er.dol głupot że zderzak może być ale emblemat nie. POZDRO

tylko sugeruje więc bez napinki chłopaki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi-element nadwozia ale nie a4 tylko s4, więc jeżeli nie masz 2.7 biturbo to nie możesz zakładać zderzaka bo to jest wiocha!...

zgodzę się z kolega Napinacie o taką pierdołkę pisząc ze to wiocha wiec nie róbcie żadnych modów bo to tez wiocha w końcu to A4 nie S4 ;)

Dla mnie to to samo co bmw 316 M3.

Nie mam m3, ale to chociaż znaczek nakleję :gwizdanie:

Swoja droga kolego czemu masz grill od S4 przecież masz A4 robisz wiochę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędna napinka pewnych kolegów :wallbash:

a po za tym ostatnio brakuje na allegro s linów i S4 więc zakładać znaczki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zbędna zapinka wytykacie innym ze dają części od S4 a maja A4 a sami robicie to samo w swoich wózkach ;)

Wracajmy do tematu

założę albo Q albo nie założę żadnego znaczka

a teraz pytanko o malowanie ramki na czarno ma ktoś grill w srebrnym autku z wymalowana ramka na black???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zbędna zapinka wytykacie innym ze dają części od S4 a maja A4 a sami robicie to samo w swoich wózkach ;)

Wracajmy do tematu

założę albo Q albo nie założę żadnego znaczka

a teraz pytanko o malowanie ramki na czarno ma ktoś grill w srebrnym autku z wymalowana ramka na black???

Poszukaj na forum a napewno znajdziesz .... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w moim temacie, ja mam czarna ramkę na grillu.

Fakt że nie S4 ale jakiś pogląd będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zbędna zapinka wytykacie innym ze dają części od S4 a maja A4 a sami robicie to samo w swoich wózkach ;)

Wracajmy do tematu

założę albo Q albo nie założę żadnego znaczka

a teraz pytanko o malowanie ramki na czarno ma ktoś grill w srebrnym autku z wymalowana ramka na black???

Ja też mam czarną ramkę, ale auto ciemnozielone, więc nie bardzo jest jak porównać :decayed:

Generalnie czarne dodatki są :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...