Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill Audi S4


K2

Rekomendowane odpowiedzi

wiem bardzo dobrze że nie było w b5 ale tak gadacie o tym s line że jak nie z fabryki to nie można założyć znaczka, dla mnie jest wiochą jak ktoś ma pakier s line, wygląd ma agresywny i sportowy a pod maską dizelek pyrka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to emeryci lubią raczej 1.4, 1.6 i 1.8 w benzynie :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:20_________________________________________________

wiem bardzo dobrze że nie było w b5 ale tak gadacie o tym s line że jak nie z fabryki to nie można założyć znaczka, dla mnie jest wiochą jak ktoś ma pakier sport czyli s line, wygląd ma agresywny i sportowy a pod maską dizelek pyrka

Taki pyrchający diesel zje Twoje 1.8 jak bułkę z masłem na śniadanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego że koleś założy sobie znaczek s4? fajny element do auta nie mówimy tutaj o neonach i innych syfach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu

A co ma S-Line do silnika, bo nie bardzo kumam :cool1:

Po prostu nie było czegoś takiego jak s-line w b5 i nie ważne czy to diesel czy benzyna.

W b6,b7,b8 był s-line (nawet w dieslu :wink4:)

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:18_________________________________________________

s line czyli pakiet sport jak dla mnie tylko i wyłącznie benzyna a nie jakiś dizel nie powiem 3.0 ma moc ale jednak benzyna to benzyna. Dizel mi się kojarzy z emerytami

S line to nie sport pakiet :facepalm:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:19_________________________________________________Przynajmniej nie w b5 :decayed:

armistead, ja wiem, że nie było S-Line w B5, chodzi o tę uwagę o S-Line w B6/B7/B8 diesel - tę, co ją pogrubiłem w cytacie powyżej :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajcie że wiocha że ktoś ma znaczek s line, tak samo dla mnie może być wiocha jak ktoś ma s line b6 b7 b8 w dizlu

A co ma S-Line do silnika, bo nie bardzo kumam :cool1:

Po prostu nie było czegoś takiego jak s-line w b5 i nie ważne czy to diesel czy benzyna.

W b6,b7,b8 był s-line (nawet w dieslu :wink4:)

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:18_________________________________________________

s line czyli pakiet sport jak dla mnie tylko i wyłącznie benzyna a nie jakiś dizel nie powiem 3.0 ma moc ale jednak benzyna to benzyna. Dizel mi się kojarzy z emerytami

S line to nie sport pakiet :facepalm:

[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:19_________________________________________________Przynajmniej nie w b5 :decayed:

armistead, ja wiem, że nie było S-Line w B5, chodzi o tę uwagę o S-Line w B6/B7/B8 diesel - tę, co ją pogrubiłem w cytacie powyżej :cool1:

Wiem, nie o Ciebie mi chodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miała być opinia, no to jest :wink4:, racja jest jak dooopa, każdy ma swoją :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4pics044.jpg

rear1.jpg

no rzeczywiście wiocha mieć znaczek s4 ale dziwne że na audizine 70% b5 z silnikami 2.7 ma znaczek 's line'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4pics044.jpg

rear1.jpg

no rzeczywiście wiocha mieć znaczek s4 ale dziwne że na audizine 70% b5 z silnikami 2.7 ma znaczek 's line'

A gdzie on ma ten znaczek S-Line, bo ja nie widzę :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lub 2, a 1 nigdy mi sie nie podobała

napisałem że znaczek 1 mi się nie podoba a ciągle mówię o znaczku "s4' i o zadnym innym[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:31_________________________________________________

jak juz to tylko Q, bo ze znaczkami s4, czy rs4 to bedzie wioch straszna :thumbdown:

a tak napisał slepy więc nie widze wiochy w autach co mają znaczek s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 lub 2, a 1 nigdy mi sie nie podobała

napisałem że znaczek 1 mi się nie podoba a ciągle mówię o znaczku "s4' i o zadnym innym[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:31_________________________________________________

jak juz to tylko Q, bo ze znaczkami s4, czy rs4 to bedzie wioch straszna :thumbdown:

a tak napisał slepy więc nie widze wiochy w autach co mają znaczek s4

tak jak pisałem jednym sie podoba, innym nie takze niech każdy robi co chce, ja tylko wypowiedziałem swoje zdanie, bez napinki "chopaki" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to to samo co bmw 316 M3.

Nie mam m3, ale to chociaż znaczek nakleję :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to to samo co bmw 316 M3.

Nie mam m3, ale to chociaż znaczek nakleję :gwizdanie:

Dokładnie. :good:

Ja bym dał samo "Quattro", ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o te 'm' powery to się zgodzę, ale znaczek s4 podoba mi się jego czerwone tło, zamiast S mogło by być A i nie było by problemu.

Ale jeżeli mówicie że ktoś montuje znaczek do auta które ma 1.6 to tak samo można powiedzieć że wiocha montować 'eski' zderzak do b5 jak on ma 1.6, chociaż wcale tak nie uważam tylko sugeruję :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o te 'm' powery to się zgodzę, ale znaczek s4 podoba mi się jego czerwone tło, zamiast S mogło by być A i nie było by problemu.

Ale jeżeli mówicie że ktoś montuje znaczek do auta które ma 1.6 to tak samo można powiedzieć że wiocha montować 'eski' zderzak do b5 jak on ma 1.6

No nie zgodzę się z Tobą.

Zderzak to zderzak, od eSki jest po prostu ładniejszy niż seryjny, a znaczek "S4" to oznaczenie konkretnego modelu z konkretnym silnikiem, w tym przypadku z 265-konnym AGB. I naklejenie takiego znaczka na grillu ADP czy ADR-a, to jest taka sztuka dla sztuki.

Bo zderzak od eSy naprawdę coś daje (poprawa wyglądu), a znaczek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zgodzę się z Tobą.

Zderzak to zderzak, od eSki jest po prostu ładniejszy niż seryjny, a znaczek "S4" to oznaczenie konkretnego modelu z konkretnym silnikiem, w tym przypadku z 265-konnym AGB. I naklejenie takiego znaczka na grillu ADP czy ADR-a, to jest taka sztuka dla sztuki.

Bo zderzak od eSy naprawdę coś daje (poprawa wyglądu), a znaczek?

no ale znaczek od s4 jest ładniejszy niż a4, a zderzak eski to nie był do konkretnego modelu z konretnym silnikiem przypadkiem co?. Czyli dalej mówiąc jeżeli nie masz 2.7 pod maską to sam napisałem że silniki adp czy adr to jest zwykła sztuka dla sztuki, dotyczy to wszystkiego co stylicznego w esce według Ciebie?: zderzaki, emblematy, podsufitka, itp

A znaczek nie poprawia wyglądu niby?

aha szkoda że nie zacytowałeś całej mojej wypowiedzi wyraźnie napisałem że tylko sugeruję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym dyskusja. Jak ktoś lubi i mu się podoba znaczek S4/RS4/S-Line to niech montuje do siebie choćby miał DAEWOO TICO. Kwestia gustu. Każdy kto chciał to wyraził swoją opinię, która spotkała się ze zrozumieniem albo i nie.

Moja opinia jest że nie pasuje :thumbdown:

Ale to tylko moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUATTRO albo nic :wink4:

Chcesz robić wioskę - załóż S4/RS4/S line :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to to samo co bmw 316 M3.

Nie mam m3, ale to chociaż znaczek nakleję :gwizdanie:

Dokładnie :good:

Bodajrze Adam Kornacki w TVN Turbo kiedyś powiedział, że Niemcy się z nas śmieją, bo Polsce jeździ więcej BMW M3 niż wogle Oni wyprodukowali... :disgust: NIestety taka prawda :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUATTRO albo nic :wink4:

Chcesz robić wioskę - załóż S4/RS4/S line :good:

i to jest najsłuszniejsza odpowiedź :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wiec będzie Q albo nic ;) dzięki za wypowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...