Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[No wlaśnie taki zamszyk jak w Gallardo bardziej mnie kręci :naughty:

no ale flok to nie bedzie zamszyk jak w Lambo ;)

prawie jak, ale zawsze tylko prawie ;-)

Opublikowano

Mocno tez zastanawiam sie nad flokowaniem deski, tunelu i boczkow.

w skorze sobie zrob - jak lukasz wymieni batarie w kalkulatorze to to roznica w cenie nie wyjdzie zbyt duza ;-)

ja mam u siebie tunel i podlokietniki z uchwytami w drzwiach i bardzo fajnie to wyglada.

No wlaśnie taki zamszyk jak w Gallardo bardziej mnie kręci :naughty:

alcantara - 300 zł / netto metr bieżący :decayed:

http://www.alcantara.com/#/en/home

:kox:

na biednego nie trafiło..jeszcze sobie podwozie alcantarą ciachnie :)

Opublikowano
:polew: pewnie wkońcu wszystko musi mieć naj :):polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Cóż... powtórzę chyba jeszcze raz to co zostało już napisane - szkoda, że brak quattro, chociaż przy dobrej oponie i 250KM w FWD straszne nie będzie.. Fajnie, że S-Tronic. Weź w końcu tych felg się pozbądź, ponieważ według mnie są straszne :tongue4:

Opublikowano

Fajny samochodzik. Kolor foteli podoba mi się a nie wiecznie czarne albo beżowe które później wyglądają jak kawa z mlekiem po ujebaniu...

:good:

Skrzynia :kox: szkoda tylko że ośka ale cóż nie można mieć wszystkiego. Do miasta i na galerianki jak znalazł :good:

Opublikowano

Mocno tez zastanawiam sie nad flokowaniem deski, tunelu i boczkow.

w skorze sobie zrob - jak lukasz wymieni batarie w kalkulatorze to to roznica w cenie nie wyjdzie zbyt duza ;-)

ja mam u siebie tunel i podlokietniki z uchwytami w drzwiach i bardzo fajnie to wyglada.

No wlaśnie taki zamszyk jak w Gallardo bardziej mnie kręci :naughty:

alcantara - 300 zł / netto metr bieżący :decayed:

http://www.alcantara.com/#/en/home

:kox:

na biednego nie trafiło..jeszcze sobie podwozie alcantarą ciachnie :)

Mówisz podwyższyć cenę na usłudze ? :D:decayed::tongue4:

Opublikowano

Do miasta i na galerianki jak znalazł :good:

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

spokojnie..właśnie ściągamy z zza oceanu szpere..

Opublikowano
  • Autor

:polew: pewnie wkońcu wszystko musi mieć naj :):polew: :polew: :polew:

Piotrze, z Twoich ust to prawdziwy komplement :rolleyes:

Opublikowano

Kurcze, gdyby nie zona, pies itp itd to tez bym se taka sprawil :-) Nowa TT jest sexy, ale tylko z q :)

Opublikowano
  • Autor

Kurcze, gdyby nie zona, pies itp itd to tez bym se taka sprawil :-) Nowa TT jest sexy, ale tylko z q :)

Mam zone, corke i psa. I sie udalo :)

Opublikowano

:polew: pewnie wkońcu wszystko musi mieć naj :):polew: :polew: :polew:

Piotrze, z Twoich ust to prawdziwy komplement :rolleyes:

Juz sie przyzwyczaiłem :):naughty: :naughty: :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Weź w końcu tych felg się pozbądź, ponieważ według mnie są straszne :tongue4:

No i moglbys wreszcie jakies inne felgi wybrac :naughty:

Lepiej? Na razie tylko wirtualnie :)

tt_v10.jpg

Opublikowano

znacznie :wink4:

Opublikowano

:shocked:

Nałożyłeś to wirtualnie pięknie :)

Co do felg..lepiej ale d*py nie urywa :)

Ale koło to zawsze kwestia gustu więc wszystkim nie dogodzi.

Opublikowano
  • Autor

:shocked:

Nałożyłeś to wirtualnie pięknie :)

Dzięki, czasami mi wychodzi :wink4:

Opublikowano

No ta fela już bardziej :good: choć wirtualnie ,bo faktycznie te co masz to szału nie robią :wink4:

Opublikowano

ja bym pomyslal o rotorach z S4 B8 / S5

audi-ttrs-coupe.jpg

repliki sa w dobrej cenie na allegro.

Opublikowano

ładne autko ale takiego garażu to ja ci zazdroszczę :slina:

Opublikowano

ja bym pomyslal o rotorach z S4 B8 / S5

audi-ttrs-coupe.jpg

repliki sa w dobrej cenie na allegro.

A czemu nie mogą być z TTRS? (tak jak na foto)

Nie rozumiem czemu każde duze koło przyporządkowujecie do S5.

To koło jest w standardzie w RS5.I stąd się "wywodzi".Tzn tam je po raz pierwszy w A5 zaprezentowano.

Nawet nie wiem czy obecnie można je do A5 "zwykłej" zamówić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.