Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS


malik

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego się dziwiłem, że najpierw pisałeś o końcówkach, a później efekt całkiem spoko :wink4:

jak ze spalaniem w Twoim BGB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ze spalaniem w Twoim BGB?

Zależy na jakim ustawieniu skrzyni.

Po mieście na S - 17l/100km

Po mieście na D - 12l/100km

W trasie udało się zejśc do 8l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ze spalaniem w Twoim BGB?

Zależy na jakim ustawieniu skrzyni.

Po mieście na S - 17l/100km

Po mieście na D - 12l/100km

W trasie udało się zejśc do 8l/100km

na D i trasa to wartości niewiele wyższe od mojego dresowozu :wink4:

na S tak długo nie jeździłem, żeby podać konkretne dane

fajny filmik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt bardzo fajny na tym wydechu, nawet nie myślałem, że ulter tak ładnie brzmi :good: tylko moim zdaniem trochę przesadziłeś z obkręcaniem końcówek. Za mocno leżą w poziomie, jeśli są na opadkach to można to lekko skorygować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadziłeś z obkręcaniem końcówek. Za mocno leżą w poziomie, jeśli są na opadkach to można to lekko skorygować :wink4:

Tzn? Jest tak jak oryginalnie w 3.2v6, czyli ścięcie końcówek dane jest na zewnątrz auta tak żeby korespondowało z linia dokładki. Może fotki nie pokazują dokładnie ale na żywo jest OK.

Jak znajdę czas to porobię lepsze foty bo to wszystko telefonem na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę przesadziłeś z obkręcaniem końcówek. Za mocno leżą w poziomie, jeśli są na opadkach to można to lekko skorygować :wink4:

Tzn? Jest tak jak oryginalnie w 3.2v6, czyli ścięcie końcówek dane jest na zewnątrz auta tak żeby korespondowało z linia dokładki. Może fotki nie pokazują dokładnie ale na żywo jest OK.

Jak znajdę czas to porobię lepsze foty bo to wszystko telefonem na szybko.

Być może zdjęcia tego nie oddają a w rzeczywistości jest ok :mysli: na zdjęciach wygląda jakby ścięta końcówka leżała prawie w poprzek. Sugeruje to widoczne na zdjęciu łączenie plecionki wewnątrz kielicha. Miałem takie końcówki wcześniej i te łączenie właśnie było równo po środku górnego rantu (tego najbardziej wystającego, nie ściętego).

Kielichy mam obrócone o ok 40 stopni w kierunku środka zderzaka tak jak to jest oryginalnie w B8.

IMG_0017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zdjęcia tego nie oddają a w rzeczywistości jest ok :mysli: na zdjęciach wygląda jakby ścięta końcówka leżała prawie w poprzek.

Ale dokładnie tak ma być :) Ścięcie końcówek idzie nie na dół (tak jak u Ciebie) tylko jest obrócone o 90 stopni na zewnątrz auta.

W TT tył auta jest znacznie bardziej okrągły niż w A4. Dlatego ścięcie musi podążać za krzywizną tylnego zderzaka.

Tak to wygląda w oryginale TT 3.2V6.

v6.jpg

U mnie dodatkowo końcówki mają średnicę większą o 10mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może zdjęcia tego nie oddają a w rzeczywistości jest ok :mysli: na zdjęciach wygląda jakby ścięta końcówka leżała prawie w poprzek.

Ale dokładnie tak ma być :) Ścięcie końcówek idzie nie na dół (tak jak u Ciebie) tylko jest obrócone o 90 stopni na zewnątrz auta.

W TT tył auta jest znacznie bardziej okrągły niż w A4. Dlatego ścięcie musi podążać za krzywizną tylnego zderzaka.

Tak to wygląda w oryginale TT 3.2V6.

v6.jpg

U mnie dodatkowo końcówki mają średnicę większą o 10mm.

OK, wszystko jasne :wink4: rzeczywiście w tt końcówki są mocniej obrócone niż w A4 ale z tych zdjęć widać, że jednak nie aż o 90 stopni :) wygląda na ok. 65 stopni. Szczególnie dokładnie to widać na fotce lewej górnej.

Najlepiej jak byś stanął obok jakiejś tts i porównał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak byś stanął obok jakiejś tts i porównał :wink4:

Chodzi Ci pewnie o TT 3.2V6

TTS ma zdublowane końcówki na każdą stronę.

audi-tts-coupe-2010-photo-103.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak byś stanął obok jakiejś tts i porównał :wink4:

Chodzi Ci pewnie o TT 3.2V6

TTS ma zdublowane końcówki na każdą stronę.

2011-Audi-TTS-rear-side-view-575x431.jpg

Tak, sorki TT 3.2 V6 :wink4: to drobny szczegół ale nie widziałem nigdzie w audi końcówek umieszczonych całkowicie ścięciem na zewnątrz, zawsze ścięcie jest lekko w dół ku zewnętrznej stronie bryły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pierwszy raz mnie rozczarowales :disgust:

Myslalem, ze zrobisz tyl w 100% TTS'a a tu d..pa :disgust:

Czujniki parkowania wsadziles chyba nie ory, bo cos stercza od zderzaka :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, pierwszy raz mnie rozczarowales :disgust:

Myslalem, ze zrobisz tyl w 100% TTS'a a tu d..pa :disgust:

Czujniki parkowania wsadziles chyba nie ory, bo cos stercza od zderzaka :disgust:

Niestety znalezienie dokładki TTS graniczyło z cudem a ori w ASO kosztuje tysiaka :disgust: Wystarczy, że musiałem kupić w ASO progi bo te też są nie do dostania na rynku wtórnym.

Dokładka z 3.2v6 nie jest zła. Jak mi się znudzi to większość pracy i tak mam już zrobioną. Reszta zderzaka jest dokładnie taka jak w TTS/TTRS. Wydech zrobiony już jest na dwie strony. Wystarczy kupić dokładkę i zdublowane końcówki. Może kiedyś :)

Na razie zaplanowane spotkanie u mistrza Rogala :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 17:55_________________________________________________Parę fotek z dzisiejszego woskowania i zabawy z softboxem :)

IMG_1528.JPg

IMG_1572.JPG

IMG_1529.JPG

IMG_1571.JPG

IMG_1581.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zaplanowane spotkanie u mistrza Rogala :)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 17:55_________________________________________________Parę fotek z dzisiejszego woskowania i zabawy z softboxem :)

Ciekawy efekt.

Jak na prezentację wyglądu lakieru wygląda zbyt nienaturalnie, ale na okładkę katalogu w sam raz :good::kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty nuuudaaa! Wybralbys sie w jakies przyjemne miejsce, a nie tylko ten garaz i garaz :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty nuuudaaa! Wybralbys sie w jakies przyjemne miejsce, a nie tylko ten garaz i garaz :przebiegly:

Na auto patrz a nie na garaż. Wklej jakieś swojego auta mundralo :cool1:

Ciekawsze foty będa po weekendzie. W końcu jest pogoda na plener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty nuuudaaa! Wybralbys sie w jakies przyjemne miejsce, a nie tylko ten garaz i garaz :przebiegly:

Piardolisz...... foty :kox:

Nie myślałeś o czarnym grilu u tej płetwie na dole ? Z przodu dużo chromu a z tyłu jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty nuuudaaa! Wybralbys sie w jakies przyjemne miejsce, a nie tylko ten garaz i garaz :przebiegly:

Nie myślałeś o czarnym grilu u tej płetwie na dole ? Z przodu dużo chromu a z tyłu jak ?

Pletwa na dole specjalnie poszła w alu żeby korespondowała z lusterkami. Grill może kiedyś wymienię na czarny z TTRS.

2010-audi-tt-rs_17.jpg

Fotki tyłu auta masz w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik mody na wielki :good:

Trzeba było od razu rezać body od TTRS'a :D

A powiedz mi jeśli chodzi o lampy przednie kiedy wchodziły ledy, tak jak na powyższym zdjęciu :mysli:

Wydawało mi się że masz czarną TTke bez kitu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...