Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeżeli tak jest,to fajny gadżet.

juro to sprawdzę,choć watpię,żeby tak było,jeżeli mocno pada deszcz,przepuszczalność swiatła jest mniejsza i to czujni zmierzchu załącza światła.

Opublikowano

oniak a Ty karwa nocny wykładowacy czy co :decayed:

malik nagrywałeś jakieś filmiki z jazdy?

Opublikowano

Masz na stronie 24 więcej fotek

IMG_2268.jpg

mozna go odgrodzić. Chociaż podczas jazdy ten jeden element nawiewu , który masz robi tam niezły przeciąg w komorze silnika :good:

Opublikowano
  • Autor

oniak a Ty karwa nocny wykładowacy czy co :decayed:

71795.jpg

:decayed:

Opublikowano

jeżdżę z tym ponad 3 lata i na pewno w B7 tak nie jest.

no to nie wiem jak ty jezdzisz, bo ja jezdzilem przez dwa lata i tak mialem

Opublikowano

hyhyhy :polew: a jakoś mnie sie spać nie chciało :P

A ten filtr nie jest bardziej narażony na wodę bez osłony ? Przepływka , woda te sprawy ?

Opublikowano
  • Autor

A ten filtr nie jest bardziej narażony na wodę bez osłony ? Przepływka , woda te sprawy ?

Na pewno odrobinę jest ale możliwość zaistnienia sytuacji gdy woda dostanie się do rury przez filtr jest niewielka.

Sam grill oraz zamontowany za nim nawiew zmieniają kąty zasysania powietrza do środka.

Szanse na przedostanie się do środka większych kropel wody i zmoczenie stożka są nikłe.

Dodatkowo filtr nasączony jest olejem który skutecznie hamuje krople wody.

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 11:49_________________________________________________Do tego zmierzam.

2009-MTM-Audi-TTS-Rear-Angle-2-1024x768.jpg

Opublikowano

Szyby nie trzeba wymieniać by wyrezać czujnik deszczu? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Szyby nie trzeba wymieniać by wyrezać czujnik deszczu? :mysli:

Jeśli ktoś chce w 100% ORI i tak jak zrobiła to fabryka to trzeba. Ale jeśli przystosuje się obecne mocowanie a sam czujnik deszczu przesunie się wyżej w obudowie to można zostawić obecną szybę.

Tak to wygląda w TT:

is34-4.JPG

is34-2.JPG

Opublikowano

Szyby nie trzeba wymieniać by wyrezać czujnik deszczu? :mysli:

Jeśli ktoś chce w 100% ORI i tak jak zrobiła to fabryka to trzeba. Ale jeśli przystosuje się obecne mocowanie a sam czujnik deszczu przesunie się wyżej w obudowie to można zostawić obecną szybę.

(...)

Mocowanie wygląda na takie samo jak w B7

KFX u siebie (jest wątek w "Warsztacie") tak kombinował z montażem czujnika w innym miejscu

Włącznik świateł masz z opcją 'auto'?

Opublikowano
  • Autor

KFX u siebie (jest wątek w "Warsztacie") tak kombinował z montażem czujnika w innym miejscu

Włącznik świateł masz z opcją 'auto'?

Dokładnie tak samo mam zamiar podejść do tematu.

Pisałem wcześniej, że włącznik będę musiał zmienić na taki z opcją auto.

Kolejny raz widzę, że trzeba uważać na allegro. Są używki (do TT/S3/R8 chromowane) po 260-300PLN kiedy w ASO nówka kosztuje 250 :)

Opublikowano

ah ten Malik :D wszystko ma za darmo :D nawet wgnioty mu się same wyciągają :D

Opublikowano
  • Autor

ah ten Malik :D wszystko ma za darmo :D nawet wgnioty mu się same wyciągają :D

Naprawiłem Ci listwę? To co się rzucasz? :naughty:

Znowu mam Ci rękę złamać? :kox:

Opublikowano

jak co mam uchwyt (od B8) do szyby pod to lusterko jak dla Ciebie za 000 zł :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak co mam uchwyt (od B8) do szyby pod to lusterko jak dla Ciebie za 000 zł :wink4:

drogo :mysli: opusc troche to wezme :decayed:

Opublikowano

Sorry Malik ale to bardzo ważne ...

czujnik deszczu na pewno nie włącza świateł,światła włącza czujnik zmierzchu,włącznik świateł musi byc ustawiony na auto.

Nie , auto to automatyczne sterowanie świateł , włącza je albo czujnik zmierzchu gdy jest ciemno albo czujnik deszczu ( gdy pada w dzień ) wtedy czujnik zmierzchu nie odpala podswietlenia deski , nie zmienia koloru Navi itd , odpala tylko xenony , trybi ?

jeżdżę z tym ponad 3 lata i na pewno w B7 tak nie jest.

no to nie wiem jak ty jezdzisz, bo ja jezdzilem przez dwa lata i tak mialem

A sprawdźcie sobie u siebie w tych swoich pontonach kodowanie Channel 020: Rain-/Light Sensor Setup :przebiegly: :gwizdanie:

[Rosemeyer będzie miał najtrudniej :decayed:]

Opublikowano

Nie , auto to automatyczne sterowanie świateł , włącza je albo czujnik zmierzchu gdy jest ciemno albo czujnik deszczu ( gdy pada w dzień ) wtedy czujnik zmierzchu nie odpala podswietlenia deski , nie zmienia koloru Navi itd , odpala tylko xenony , trybi ?

jeżdżę z tym ponad 3 lata i na pewno w B7 tak nie jest.

no to nie wiem jak ty jezdzisz, bo ja jezdzilem przez dwa lata i tak mialem

i co,czujnik deszczu ci je odpalał??

napisałem:

czujnik deszczu na pewno nie włącza świateł,światła włącza czujnik zmierzchu,włącznik świateł musi byc ustawiony na auto.

i tak jest :cool1:

światła zapalą się (bez oświetlenia deski) bez względu czy wycieraczki są włączone,czy nie,więc co ma do tego czujnik deszczu,trybicie :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Sorry Malik ale to bardzo ważne ...

czujnik deszczu na pewno nie włącza świateł,światła włącza czujnik zmierzchu,włącznik świateł musi byc ustawiony na auto.

No ale przecież to jedno i to samo urządzenie :) Po 2005r czujnik deszczu zawiera w sobie czujnik zmierzchu :)

Koledzy, ja wiem że macie misję. Ale ja na prawdę do tego podchodzę na luzie. Chcę mieć komfort nie pamiętania o przełączniku świateł. Teraz na pozycji 0 palą się same LEDy. Podświetlenie deski już wymusiłem na stałe VAGiem. Jedyne co mi przeszkadza to zapalanie ręczne xenonów jak się zrobi ciemno. Chcę to zautomatyzować.

Automatyczne włączanie wycieraczek mi wisi.

Opublikowano

Sorry Malik ale to bardzo ważne ...

czujnik deszczu na pewno nie włącza świateł,światła włącza czujnik zmierzchu,włącznik świateł musi byc ustawiony na auto.

No ale przecież to jedno i to samo urządzenie :) Po 2005r czujnik deszczu zawiera w sobie czujnik zmierzchu :)

może i zawiera w sobie,ale oba inicjuje sie oddzielnie,a za światła odpowiada czujnik zmierzchu i tylko on je zapala,a ono twierdzi,że odpala je albo czujnik zmierzchu,albo czujnik deszczu,a na moje tak nie jest :)

Opublikowano

Nie , auto to automatyczne sterowanie świateł , włącza je albo czujnik zmierzchu gdy jest ciemno albo czujnik deszczu ( gdy pada w dzień ) wtedy czujnik zmierzchu nie odpala podswietlenia deski , nie zmienia koloru Navi itd , odpala tylko xenony , trybi ?

jeżdżę z tym ponad 3 lata i na pewno w B7 tak nie jest.

no to nie wiem jak ty jezdzisz, bo ja jezdzilem przez dwa lata i tak mialem

i co,czujnik deszczu ci je odpalał??

napisałem:

czujnik deszczu na pewno nie włącza świateł,światła włącza czujnik zmierzchu,włącznik świateł musi byc ustawiony na auto.

i tak jest :cool1:

światła zapalą się (bez oświetlenia deski) bez względu czy wycieraczki są włączone,czy nie,więc co ma do tego czujnik deszczu,trybicie :cool1:

Ale kodowanie możecie u siebie sprawdzić ... :cool1:

Sorry Malik :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.