Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super zdjecie i w ruchu jeszcze ladniej ta TT sie prezentuje!

A felgi wedlug mnie wygladaja ladnie, ale tylko w ruchu :)

Opublikowano

w sumie fajne to TT :good:

Opublikowano

a tak jakoś wyszło... :decayed:

dzięki za miłe komentarze, wkrótce kolejne zdjęcia :)

Opublikowano

http://piotrpiechocki.viewbook.com/

Widze tam tez fotki Rosemayera :naughty:

No tak, bo to wlasnie Piotrek je robił - pisałem o tym ;-)

malik, a na żwir nie chciałeś jechac? ;-)

Opublikowano

Mały teaser fotek z wczorajszej sesji. Więcej już wkrótce.

tt.jpg

Fotki by Piotr Piechocki, http://piotrpiechocki.viewbook.com/

bossskie foto :good:

Opublikowano
  • Autor

malik, a na żwir nie chciałeś jechac? ;-)

No tak, żwirownia to rzeczywiście idealne miejsce dla zawieszenia w TT :decayed:

Opublikowano

malik, a na żwir nie chciałeś jechac? ;-)

No tak, żwirownia to rzeczywiście idealne miejsce dla zawieszenia w TT :decayed:

Nie rób scen-twardym trzeba być nie mientkim :tongue4:

Opublikowano

malik, a na żwir nie chciałeś jechac?

daj spokój, potem byłyby piękne zdjęcia z brudnymi kołami :tongue4::kox:

Opublikowano

muszę przyznać, że jeszcze nie miałem przyjemności foto-obcować z tak czystym autem. a malik opony przygotował Isza klasa! :naughty:

Opublikowano
A nie tylko bzdurne posty napier****** decayed

Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu .

Sprawdzę potem sprawdzę :D

I hoooya. Idę o zakład, że nie sprawdziłeś. :decayed:

Opublikowano

A nie tylko bzdurne posty napier****** decayed

Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu .

Sprawdzę potem sprawdzę :D

I hoooya. Idę o zakład, że nie sprawdziłeś. :decayed:

to przegrałes zakład bo nagrywał filmik tego samego dnia jak u niego byłem :tongue4:

dlaczego nie wrzucił, tego nie wiem

Opublikowano

muszę przyznać, że jeszcze nie miałem przyjemności foto-obcować z tak czystym autem. a malik opony przygotował Isza klasa! :naughty:

I pewnie jeszcze na lawecie przyjechał pod plandeka :polew:

Opublikowano

A nie tylko bzdurne posty napier****** decayed

Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu .

Sprawdzę potem sprawdzę :D

I hoooya. Idę o zakład, że nie sprawdziłeś. :decayed:

to przegrałes zakład bo nagrywał filmik tego samego dnia jak u niego byłem :tongue4:

dlaczego nie wrzucił, tego nie wiem

Ale on miał adaptacje sprawdzić a nie filmiki kręcić .... :blink::mysli:

Opublikowano

nagrywał filmik z działania czujnika deszczu i zmierzchu..o tym wówczas debata była :wink4:

Opublikowano

A bo w sumie mam to w duupie :P

Malik fota kox :good:

Opublikowano

Piotrek mi też zrobisz porządną sesje ? :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Piotrek mi też zrobisz porządną sesje ? :gwizdanie: :kox:

Chętnie, czekam na PW :wink4:

Opublikowano

Piotrek mi też zrobisz porządną sesje ? :gwizdanie: :kox:

Najpierw trąbki zamontuj ;-)

Opublikowano
  • Autor

Piotrek mi też zrobisz porządną sesje ? :gwizdanie: :kox:

Adas, ale Ty chcesz sobie robic sesje czy swojemu autu? :gwizdanie:

Piotrze, z gory ostrzegam ze w obu przypadkach to bedzie stracony czas. Jeszcze takiego photoshopa nie wymyslili zeby cos z tych fotek wyszlo :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.