Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piotrek mi też zrobisz porządną sesje ? :gwizdanie: :kox:

Najpierw trąbki zamontuj ;-)

I latarki pod lusterka :polew: co by widzieć czy w czystych butach do auta wsiadasz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Trochę pornografii motoryzacyjnej :naughty:

tt1d_rej3.jpg

tt8a.jpg

tt4a3.jpg

tt6a.jpg

tt16a1.jpg

tt10c.jpg

tt11c4.jpg

tt12b4.jpg

tt13.jpg

Fotki © Piotr Piechocki - http://piotrpiechocki.viewbook.com/

Swoją drogą ciekawy sposób zasłaniania tablic rejestracyjnych. Wygląda zdecydowanie lepiej niż moje nakładanie filtra zniekształcającego.

Widać też jaki efekt można uzyskać porządnym post processingiem.

Zgłaszajcie się do Piotra póki jest jeszcze na etapie kompletowania portfolio bo za chwilę zacznie brać za foty konkretną kasę :)

Opublikowano

Piter u Ciebie jest czerwony FIS??Byly w ogole kolorowe?

Opublikowano
  • Autor

Piter u Ciebie jest czerwony FIS??Byly w ogole kolorowe?

Zaczeli wstawiac biale (nie kolorowe) po 2009r.

Opublikowano

zdjęcia są na tyle świetne, że trzeba by się do czegoś przyczepić :wink4:

ostatnie zdjęcie lepiej by wyszło gdyby auto było odpalone, nie świeciły by się kontrolki :decayed:

no i jeszcze to co mi przychodzi na myśl, to szkoda, że pod maską nie masz IN TT 2500 :wink4: :>

Opublikowano
  • Autor

to szkoda, że pod maską nie masz IN TT 2500

racja qrva! :confused4:

Opublikowano

Swietne foty :good: ale wiecej wnich photoshopa niz prawdziewgo samochodu :gwizdanie: Dla mnie to auto na fotach wyglada jak z NFS :) a nie z rzeczywistosci ...ale ja sie nei znam na fotografii :decayed:

Opublikowano

Swietne foty :good: ale wiecej wnich photoshopa niz prawdziewgo samochodu :gwizdanie: Dla mnie to auto na fotach wyglada jak z NFS :) a nie z rzeczywistosci ...ale ja sie nei znam na fotografii :decayed:

No bo klimat jak z NFS był częściowo zamierzony. nie trzeba się znać na fotografii - albo się podoba albo nie :decayed: a samochód prawdziwy, zapewniam, nawet siedziałem w środku :wink4: jakoś na dniach przygotuję backstage'owego gifa - od 0 do bohatera :wink4:

Opublikowano

foty :kox:

Opublikowano

Swietne foty :good: ale wiecej wnich photoshopa niz prawdziewgo samochodu :gwizdanie: Dla mnie to auto na fotach wyglada jak z NFS :) a nie z rzeczywistosci ...ale ja sie nei znam na fotografii :decayed:

No bo klimat jak z NFS był częściowo zamierzony. nie trzeba się znać na fotografii - albo się podoba albo nie :decayed: a samochód prawdziwy, zapewniam, nawet siedziałem w środku :wink4: jakoś na dniach przygotuję backstage'owego gifa - od 0 do bohatera :wink4:

tak wlasnie wyglada .

Napisalem ze sie podoba :decayed:

Opublikowano

Swietne foty :good: ale wiecej wnich photoshopa niz prawdziewgo samochodu :gwizdanie: Dla mnie to auto na fotach wyglada jak z NFS :) a nie z rzeczywistosci ...ale ja sie nei znam na fotografii :decayed:

No bo klimat jak z NFS był częściowo zamierzony. nie trzeba się znać na fotografii - albo się podoba albo nie :decayed: a samochód prawdziwy, zapewniam, nawet siedziałem w środku :wink4: jakoś na dniach przygotuję backstage'owego gifa - od 0 do bohatera :wink4:

tak wlasnie wyglada .

Napisalem ze sie podoba :decayed:

Dzięki :decayed:

tak jak wspominałem (trzeba kliknąć i chwilę poczekać):

07057.gif

(dla mniej cierpliwych - LowQuality):

13fd9.gif

pierwsza klatka to to co wyszło bezpośrednio z aparatu jako jpg, druga to zdjęcie wywołane w oparciu o surowy plik raw (czyli nieskompresowany - w odróżnieniu do jpg zawierający pełną informację o zdjęciu), reszta to kolejne kroki obróbki... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kawał niezłego postprocessingu :good: Jak już się tak męczyłeś z tym upiększaniem to mogłeś opuścić auto o 20-30 mm :) Miałbym gwint z głowy :decayed:

Opublikowano

jak dla mnie 50% zmian i było by :kox: a tak NFS wyszedł

Opublikowano

nie żebym się czepiał ale na 4tej fotce jedziesz pod prąd :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

nie żebym się czepiał ale na 4tej fotce jedziesz pod prąd :bicz3:

To wyłączony z ruchu, ponad pół kilometrowy odcinek S8. Tam można jeździć nawet i w poprzek :decayed:

Opublikowano

Swietne foty :good: ale wiecej wnich photoshopa niz prawdziewgo samochodu :gwizdanie: Dla mnie to auto na fotach wyglada jak z NFS :) a nie z rzeczywistosci ...ale ja sie nei znam na fotografii :decayed:

No bo klimat jak z NFS był częściowo zamierzony. nie trzeba się znać na fotografii - albo się podoba albo nie :decayed: a samochód prawdziwy, zapewniam, nawet siedziałem w środku :wink4: jakoś na dniach przygotuję backstage'owego gifa - od 0 do bohatera :wink4:

tak wlasnie wyglada .

Napisalem ze sie podoba :decayed:

Dzięki :decayed:

tak jak wspominałem (trzeba kliknąć i chwilę poczekać):

07057.gif

(dla mniej cierpliwych - LowQuality):

13fd9.gif

pierwsza klatka to to co wyszło bezpośrednio z aparatu jako jpg, druga to zdjęcie wywołane w oparciu o surowy plik raw (czyli nieskompresowany - w odróżnieniu do jpg zawierający pełną informację o zdjęciu), reszta to kolejne kroki obróbki... :gwizdanie:

Fajny :good:

Opublikowano

EOT Malik chyba widziałem Ciebie w TVN Turbo na Track Day w Poznaniu, przyznaj się czym śmigałeś

Opublikowano
  • Autor

EOT Malik chyba widziałem Ciebie w TVN Turbo na Track Day w Poznaniu, przyznaj się czym śmigałeś

Eeee... to chyba nie ja. W Poznaniu nie byłem od kilku lat.

Jeśli już to TVN Turbo mogło mnie nagrać 2 tyg temu na zawodach skuterów wodnych w Rydzewie.

Była ich ekipa z kamerą bo laska od nich (Alicja z Gadżeta) startowała w klasie Ladies.

Opublikowano

Piotr Malicki występował, z twarzy nawet podobny ale fryz nie ten, auto coś al'a Tiger albo Lotus Super Seven, pomarańczowe

Opublikowano
  • Autor

Piotr Malicki występował, z twarzy nawet podobny ale fryz nie ten, auto coś al'a Tiger albo Lotus Super Seven, pomarańczowe

Piotrów Malickich jest pewnie niewiele mniej niż Janów Kowalskich :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.