Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS


malik

Rekomendowane odpowiedzi

malik

drogo mysli opusc troche to wezme decayed

ok dorzucam wysyłkę w cenie i flachę wódki weselnej ale nie przeginaj juz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczne włączanie wycieraczek mi wisi.

Jesteś pewien ? Przy tych zmianach klimatu ? :D

Tomeks , czyli u ciebie czujnik zmierzchu odpala czasem same xenony , bez deszczu ? No karwa tego jeszcze u siebie nie widziałem :) Moze ty masz inny samochód ?

Andy , jak znajdę kabel to sprawdze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatyczne włączanie wycieraczek mi wisi.

Jesteś pewien ? Przy tych zmianach klimatu ? :D

karwa przy obecnej pogodzie czujnik deszczu to podstawa

chyba, że nie wyjezdzasz malik w deszcz :mysli:

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można bez tego jeździć ? :polew: Ja rozumiem że w 2005 był to bajer , ale teraz to chyba norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks , czyli u ciebie czujnik zmierzchu odpala czasem same xenony , bez deszczu ?

teraz to i ja się pogubiłem :kox:

u mnie czujnik zmierzchu odpala mi światła, bo ksenonów i dziennych brak, a czujnik deszczu odpala wycieraczki, ale przyznam, że przez cały czas myślałem, że jak się nie podświetla deska to światłą się nie świecą :gwizdanie:

a musze sprawdzić czy światła włączają się wraz uruchomieniem wycieraczek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam, że przez cały czas myślałem, że jak się nie podświetla deska to światłą się nie świecą gwizdanie

Widzisz , dzięki forum możesz dowiedzieć sie takich niesamowitych rzeczy , :polew: Mi tak działa tylko podczas deszczu , ale możliwe że innym inaczej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można bez tego jeździć ? :polew: Ja rozumiem że w 2005 był to bajer , ale teraz to chyba norma.

Oniak, nie chodzi o to czy jesteśmy za leniwi żeby sięgnąć palcem i sobie włączyć to czy tamto.

Wycieraczki zawsze włączysz jak zacznie padać deszcz bo inaczej nic nie będzisz widział przez szybę.

Natomiast o włączeniu świateł nie zawsze się pamięta, szczególnie gdy jedziesz dobrze oświetloną ulicą.

Dlatego chciałbym to zautomatyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam, że przez cały czas myślałem, że jak się nie podświetla deska to światłą się nie świecą gwizdanie

Widzisz , dzięki forum możesz dowiedzieć sie takich niesamowitych rzeczy , :polew: Mi tak działa tylko podczas deszczu , ale możliwe że innym inaczej :)

i to za free :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne wiem , ale czujnik deszczu jest za***isty , na uj ciągle zmieniać częstotliwość wycieraczek jak wszystko robi sie samo , super . Żółwik , w E46 czujnik trzeba zawsze aktywować po restarcie nie ? Jak dobrze pamiętam wkurwiało mnie to, bo jak był potrzebny to był off .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zawsze po odpaleniu trzeba aktywowac ale to jest 2001 a nie karwa 2008 czy nowszy, który tego nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz , dzięki forum możesz dowiedzieć sie takich niesamowitych rzeczy ,

jak narazie to wychodzi na to każdemu to samo działa inaczej :decayed:

i to za free

jak za free, a składka na serwer ? :tongue4:

Jak można bez tego jeździć ? :polew: Ja rozumiem że w 2005 był to bajer , ale teraz to chyba norma.

Oniak, nie chodzi o to czy jesteśmy za leniwi żeby sięgnąć palcem i sobie włączyć to czy tamto.

Wycieraczki zawsze włączysz jak zacznie padać deszcz bo inaczej nic nie będzisz widział przez szybę.

Natomiast o włączeniu świateł nie zawsze się pamięta, szczególnie gdy jedziesz dobrze oświetloną ulicą.

Dlatego chciałbym to zautomatyzować.

niechodzi o to że zapomnisz włączyć, choć są tacy na forum którzy nie włączają z innych powodów :wink4: tylko chodzi o to, że jak już właczysz to nie musisz bujać się z machaniem manetką, ot co :>

ale ja np nie używam tego ustrojstwa non stop w trybie on, bo wystarczy że jakiś kierownik przedemną zapragnie na światłach uzyć spryskiwacza, a dysze ma tak ustawione, że bardziej myje moje auto niż swoją szybę, to krople uruchamiają moje wyciraczki i pieknie na sucho sobie ścierają :gwizdanie:

tak więc zdecydowanie włączam sam, a na autostradzie ułatwiają życie podobnie jak tryb auto przy światłach podczas zmierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwik , idz sobie puść modern toking z kasety w swojej biemdablju i przestań krytykować Audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Mi tak działa tylko podczas deszczu , ale możliwe że innym inaczej :)

Karwa, sprawdźcie te adaptacje to będzie wiadomo dlaczego tak się dzieje :naughty:

A nie tylko bzdurne posty napier****** :decayed::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie tylko bzdurne posty napier****** decayed

Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu .

Sprawdzę potem sprawdzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos czujnika deszczu to w e9x jesli swiatla sa na auto (czyli polegamy na czujniku zmierzchu ) i zacznie padac deszcz swiatla sie automatycznie zapalaja nawet jak nie ma szarowki . Podejrzewam ze w B7 i B8 dziala to podobnie , to sluzy poprawie bezpieczenstwa wiec pewnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...