Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana operatora GSM - zachowanie starego numeru.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Czy ktoś przerabiał ten temat?

Nie chodzi mi o opisywanie krok po kroku gdzie trzeba pójść i co zalatwić.

Chodzi mi bardziej o to że słyszałem opinie że są jakieś niedopracowania jeśli chodzi o oprogramowanie które ma tym sterować tzn. podobno są problemy z łączeniem z tym numerem i że to nie bangla tak jak powinno.

Czy ktoś z was ma jakie doświadczenie w tej materii?

Pozdr.

Opublikowano

kolega przeniósł numer z Heyah do Play Abonament i nie ma problemu z połączeniami i smsami.

Opublikowano

ja sie wlasnie przenosze do ery z orange i numer bede mial caly czas ten sam

Opublikowano

Nie wierz w bajki.

Jeżeli numer da się przenieść, to masz zero problemu.

Swojego czasu jak chciałem przenieść numer z Orange do Ery to uzyskałem info, że nie każdy numer da się przenieść.

Ale to był jedyny problem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mysle, że nie powinienes sie martwic...

Moja byla F-ma byla wieloletnim klientem Ery, ale ze wzgledu na jej potencjal pare miesiecy temu rozpoczeto na nowo negocjacje jesli chodzi o nr. w korporacji.

Era niestety sie nie popisala, takze zmienili operatora na Orange, i tak WSZYSTKIE dotychczasowe nr.zostaly aachowane i przeniesione do nowego Operatora bez najmniejszych problemów.

Wszystko hula jak nalezy juz piaty miesiac :thumbup:

Opublikowano

Niema żadnych problemów, jeżeli potrzebujesz jakieś szczegóły to pytaj, pracuje dla jednego z operatorów sieci komórkowej :decayed:

Opublikowano

Czy w przypadku pre-paid też jest tak łatwo?

Opublikowano

Czy w przypadku pre-paid też jest tak łatwo?

kolega przeniósł numer z Heyah do Play Abonament i nie ma problemu z połączeniami i smsami.

Opublikowano

Czy w przypadku pre-paid też jest tak łatwo?

Szybciej i łatwiej niż post-paid

Opublikowano

kolega przeniósł numer z Heyah do Play Abonament i nie ma problemu z połączeniami i smsami.

Ale to przejście z pre-paid na abonament, chodzi mi właśnie o zmianę operatora ale chcę zostać na pre-paid

Szybciej i łatwiej niż post-paid

Dzięki

Opublikowano

z pre-paid jest latwo jak chcesz zmienic na abonament.. przez drobne niedoaptrzenie w ustawie niemozna przenosic nr prepaid pomiedzy prepaidowymi systemami (chyba ze sie cos zmienilo od keidy nie pracuje w erze) bo jakis madrala w ustawie napisal ze operatorzy maja zagwarantowac ABONENTOM moznliwosc zachowania nr... chodzilo o uzytkownikow tel, a firmy sie wypieraja ze uzytkownik pre-paida to eni abonent i tyle..

Opublikowano

W przypadku pre-paid przez małe niedopatrzenie, odkręcanie trwa max tydzień. W przypadku post-paid małe niedopatrzenie i odkręcanie błędu może trwać ponad 30 dni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.