Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Regeneracja maglownicy gdzie dobrze ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

Mam problem moja maglownica cieknie.Problem jest w tym ze stało mi sie to w halandii:/jak usłyszałem za ile mi tutaj to zrobią to mi oczy wyszły 350 euro mi wsadzą jakąś starą używke.znalazłem tutaj mechanika który mi ją wyciągnie i wsadzi jak ją zregeneruje.teraz szukam jakiejś dobrej firmy w polsce gdzie moge ją wysłać do zrobienia.słyszałem o firmie w Łodzi "Dynamic" tylko na necie znalazłem też wiele złych opini na ich temat.ponoć koło Wrocławia jest jakiś magik co sie zna na tym.

proszę o pomoc!!

Opublikowano

witam

Mam problem moja maglownica cieknie.Problem jest w tym ze stało mi sie to w halandii:/jak usłyszałem za ile mi tutaj to zrobią to mi oczy wyszły 350 euro mi wsadzą jakąś starą używke.znalazłem tutaj mechanika który mi ją wyciągnie i wsadzi jak ją zregeneruje.teraz szukam jakiejś dobrej firmy w polsce gdzie moge ją wysłać do zrobienia.słyszałem o firmie w Łodzi "Dynamic" tylko na necie znalazłem też wiele złych opini na ich temat.ponoć koło Wrocławia jest jakiś magik co sie zna na tym.

proszę o pomoc!!

Warszawa Wesoła :cool1: Rok latam juz i jest git :good: 800zl :gwizdanie:

Opublikowano

u mnie niedawno ciekła maglownica i nie bawiłem się w regenerację - wymieniłem na drugą, używaną

kupiłem na allegro za 415PLN z przesyłką :hi:

Opublikowano

znajomy kilka dni temu robil w http://www.tencar.com.pl/

co prawda nie w audi ale to bez znaczenia.

generalnie bez zastrzezen , szybko sie uwineli.

Opublikowano

ja tez wymienialem na używke, bo 800 zl za regeneracje to przesada i na kilka dni unieruchomiony samochód.

A za uzywke dalem 500 zl i tego samego dnia mialem zrobione.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

robilem swoja w lodzi po 100 kl znowu ciekla nie polecam

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam

Mam problem moja maglownica cieknie.Problem jest w tym ze stało mi sie to w halandii:/jak usłyszałem za ile mi tutaj to zrobią to mi oczy wyszły 350 euro mi wsadzą jakąś starą używke.znalazłem tutaj mechanika który mi ją wyciągnie i wsadzi jak ją zregeneruje.teraz szukam jakiejś dobrej firmy w polsce gdzie moge ją wysłać do zrobienia.słyszałem o firmie w Łodzi "Dynamic" tylko na necie znalazłem też wiele złych opini na ich temat.ponoć koło Wrocławia jest jakiś magik co sie zna na tym.

proszę o pomoc!!

Warszawa Wesoła :cool1: Rok latam juz i jest git :good: 800zl :gwizdanie:

a wesoła to gdzie konkretnie ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.