Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] problem z klapa regulacji temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem silniczek nie dziala a w zasadzie zadziala raz na jakis czas na menu serwisowym pojawiaja sie błedy 8.5 i 15.1 co mozna z tym zrobic mam upalony silniczek czy jakis kabel nie laczy a moze to jeszcze cos innego

Opublikowano

witam koledzy, mam podobny problem z nawiewem cieplego powietrza do A4 TDI 1,9.

bylem juz na VAG-u wyszedl blad , ktory gosc skasowal i autko grzalo.teraz problem powtorzyl sie ten sam.nagrzewnica dziala,klapy dzialaja tylko podejrzewam ze to czujnik, ale nie wiem gdzie to szukac.w czesniej gdy zaczal problem sie pojawiac w pazdzierniku to musialem wylaczyc silnik przewietrzyc kabinke i dzialalo.teraz jak - 10 C to niezbyt przyjemnie sie jezdzi.wlaczam wtedy nawiew gora i lekko nawiewy i w ten sposob te +10 w srodku jest, ale co dalej.od czego zaczac?a moze da sie recznie otworzyc klape od nawiewu cieplego aira,co? pozdrawiam. :mysli:

Opublikowano

A spróbuj zaadaptować klapki VAGiem:

08 HVAC -> Basic Settings -> 001 -> GO

Opublikowano

wlasnie wrocilem od kolesia ktory stwierdzil, ze bledow na klimatronicu niet, i nic sie nie da zrobic tylko wymienic nagrzewnice no to wracam do chaty, a tu o dziwo spod grzeje na nogi.moze nie rewelacja ale nastawilem +24C i buciki odtajaly.jakies czary.chyba ze zacina sie klapa cieplo-zimno albo cos w tym rodzaju.dzieki za pomoc zobacze jutro jak rankiem odpale.pozdrawiam

Opublikowano

Prawdopodobnie jest coś innego, ale trzeba by przeglądnąć wartości rzeczywiste.

Opublikowano

HI.wlasciwie dzieki forum dowiedzialem sie ze mozna sie bawic klimatronikiem.dzieki.no i pozmienialem wartosci cyfrowe na klapach i dziwo grzeje.zrobilem dzis rundke cirka 50 kilosow gradusy na 22 i nogi ciepluskie, a na outsid'zie -5 wiec nara jest OK>OKOKOKOKOK.byle do wiosny.hawk.pozdrawiam.

PS.aha jeszcze musze sprawdzic swiece zarowe dogrzewajace plyn, ktore sa z tylu silnika pod glowica.chociaz juz po 5 kilosach daje cieplem ale to tak dla pewnosci.bye

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

bylem na VAG-u i nie dalo rady moim zdaniem serwisant mial zly program (posiadal program ogólny) :wallbash: piojade do polski na holidaya to sprawdze[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 05:44 _________________________________________________kasowalem bledy dwa razy i za kazdym bylo to samo czy mozna cos jeszcze innego czy juz tyko wymiana silniczka i co oznacza blad 15.1 bo nikt nie potrafi mi wyjasnic

:mysli:

Opublikowano

15.1 (G113) Potencjometr silnika klapy powietrza, ciągła przerwa, *15.1 (zobacz poniżej)

*15.1 Wartość cyfrowa jest wewnętrznie zaprogramowana dla trybu limp-home (miękkiego?)

Opublikowano

A czy panel ci myga tz. tak pulusje sygnalizuje cos

Opublikowano
  • Autor

migac miga ale nie rytnicznie i raczej lut poszedl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.