Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no dokladnie :D tylko ktory :P

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kierownik budowy :laghing2:

Opublikowano
  • Autor

hehee nic mi to nie mowi :D

Opublikowano

zawsze na samej górze, nasz mini moderator :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mhm ok jeszcze zebym wiedzial jak wyglada to bedzie git :D

Opublikowano

siebie znalazlem, stoje przy tandemie drzew :polew:

to ten :D

Opublikowano
  • Autor

acha no to juz teraz wszystko jasne ;) dobra lece w kokon :) dobrej nocy :):hi:

Opublikowano

jakbyś nie wiedział kto jak ma na imie to powiesz Bartek i połowa ludzi się odezwie[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 00:18_________________________________________________narazik :hi:

Opublikowano

heh ja tez dokladnie na tym samym skrzyzowaniu sie dzis spotkalem ale z czarna b5 ktora razem zemna wyjechala ze spotu domniemam ze byl to Bartek bo nie ogarnalem wszystkich imion ale zapamietalem ze bylo przynajmniej 3 Bartkow ;P wiec strzelam ;)

No wiesz co, po tym jak Cie objechałem nie poznałeś? hehe

Opublikowano

mloda mieszka na pieknej stad mozna mnie tam zobaczyc czesto :D milej nocy odezwe sie rano bo to juz poniedzialek :kwasny:

Opublikowano

no to co nie będe tu tak siedział sam :przebiegly: do 9:00 :hi:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 00:53_________________________________________________ :embarrassed: zapomniałem wyłączyć światło PSTRYK

Opublikowano

jak mi sie nie chce.......

Opublikowano

rkwon logo git!! :):good:

będzie białe? całe białe znaczy?

Opublikowano
  • Autor

heh ja tez dokladnie na tym samym skrzyzowaniu sie dzis spotkalem ale z czarna b5 ktora razem zemna wyjechala ze spotu domniemam ze byl to Bartek bo nie ogarnalem wszystkich imion ale zapamietalem ze bylo przynajmniej 3 Bartkow ;P wiec strzelam ;)

No wiesz co, po tym jak Cie objechałem nie poznałeś? hehe

hhahahah no ba pewnie ze juz wiem ale zeby zaraz objechalem ? przeciez ja caly czas na 1 jechalem ;):P co ja moge ze swoim 101 konnym silniczkiem ;):)

rkwon logo git!! :):good:

będzie białe? całe białe znaczy?

moze byc cale biale lub cale czarne albo jaki kolor kto chce ;) ale bialy i czarny chyba beda najlepiej wygladac :)

[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 07:50_________________________________________________kurde no mi tez sie nie chce jak sobie pomysle ze dopiero poniedzialek :/

Opublikowano

na ktorej stronie te loga bo juz sie zgubilem

Opublikowano
  • Autor
audiv.th.jpg <==== tutaj :)
Opublikowano

ja wybieram białe :naughty:

Opublikowano
  • Autor

poprosilbym zeby moze zrobic jakies glosowanie i wybrac cos konkretnie konkretna sztuke bo ja ja musze przygotowac do druku zeby dobrej jakosci byla ;) bo to co jest tak tak w 20 mintu zrobilem i do druku tak srednio :)

Opublikowano

No większość ma ciemne furki to i jasne będzie dobrze wyglądać :)

Opublikowano
  • Autor

tak tak ja nie mowie o kolorze tylko o wersji jak widac na projekcie jest 5 sztuk chodzi o wybranie tej jednej a kolorki pozniej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.