Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój kumpel też tak stracił pare dni temu, i w każdej stacji gdy zobaczyli świstek w którym wołami było napisane że za przyciemnione szyby to sie od razu robili sztywni i nie chcieli mu dać przeglądu. Nawet w takim jednym gdzie facet przymknął na to oko 2 miesiące temu gdy coroczny przegląd robił. Na Gorkiego prawie przy końcu jak ulica robi łuk jest taki wyluzowany dziadek, nie wiem czy Ci zrobi ale zawsze podjechać można, w tym roku idzie na emeryture więc kładzie lache na wszystko :)

Najgorsze co Ci zostaje to zerwać, pojechać na przegląd i nakleić znowu, heh

PS. A na przyszłość przy każdej kontroli szyby od razu w dół !! Ja tak zawsze robie nawet w zimę i jakoś jeżdże, heh

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie juz wczesniej przyczaili na X, nawet o antyradar nie pytali.

Opublikowano

No na mendy parszywe nic się nie poradzi, chooj im w doope, kamieni kupe :evil:

Opublikowano

powiedzieli jeszcze ze jak podbije to potem moge sobie znowu przykleic :wallbash:

Opublikowano

Panowie a co myslicie nad tym zeby w naszyn nowym logo umiescic jeszcze nasze nick'i ??? :gwizdanie:

Opublikowano

Eee, ja nie chce swojego logo :)

true :good:

Opublikowano

to chyba jestem w mniejszosci... jezeli chodzi o logo :(

tak samo z kolorem autka ;( :P

Opublikowano

to chyba jestem w mniejszosci... jezeli chodzi o logo :(

tak samo z kolorem autka ;( :P

białą sobie walniesz na podszybiu w razie czego. nie ma problemu.

Opublikowano

albo zmienisz klape na czarną :wink4:

Opublikowano

albo szprajem pomaluj maly kawalek klapy na czarno i nalepisz :tongue4:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 21:51_________________________________________________DeeJay_Kill kiedy zaprezentujesz nam filmy dokumentalne ktore skreciles :tongue4:

Opublikowano

ja też się grzecznie i kulturalnie pytam - gdzie są :rant: filmy- :tongue4:

Opublikowano

mielismy tam nie zle role :decayed: ciekawe czy umiesci nas w napisaxch koncowych :decayed::tongue4: uuuuuu to ciebie nie bedzie jak cos w weekend bo jedziesz do Bukowiny :(

Opublikowano

a na końcu napisze:

- obok dwóch drzew stały koguciki :decayed:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:09_________________________________________________jade się integrować z resztą Bartków jeżdżących A4 :drunk:

Opublikowano

heheheheheh :polew: ale koniecznie musi byc jurne koguciki :tongue4:

Opublikowano

niektóre drzewa się wystraszyły :gwizdanie:

Opublikowano
:cool1: takie playboye jak my tez bym sie wystraszyl jak bym byl drzewem :tongue4: ale sie nas teraz namnorzylo na forum :dance:
Opublikowano

:cool1::banan1: normalnie prawie jak króliki :naughty:

kurde za tydzień będziecie mogli sezon grilowy zacząć :rolleyes:

Opublikowano

no chciclem juz wczoraj rozpoczac ale nie bylo chetnych :disgust:

Opublikowano

tylko kota nie było :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.