Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widac ze wszyscy po dobranocce ida spac :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dobra pany, czas się pochwalić nowym wydechem :)

Koniecznie głośniki na maxa :kox: :kox:

no Panie zajebiaszczo to chodzi :) a tak wogole to powitac we wtorek :D

Opublikowano

:bry:

chyba przez tydzień na głodówke przejde :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj leniwie wszyscy zdychaja po swietach :)

Opublikowano

dzisiaj cisza i spokój :pali:

Opublikowano

:hi:

co tu taka maniana??

tylko ja tak tyram od rana ? :wallbash::disgust:

Opublikowano

ale się dzisiaj napruje :gwizdanie:

Opublikowano

ale się dzisiaj napruje :gwizdanie:

na jaką okoliczność?

Opublikowano

z okazji końca świąt :cool1:

Opublikowano
  • Autor

z okazji imienin a ze imieniny sa codziennie to zawsze jest okazja :)[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 13:15_________________________________________________mial ktos z Was przypadek wymiany uszczelki pod glowica ??

Opublikowano

u siebie nie

Opublikowano
  • Autor

ale wiesz cos na ten temat ?? jakies koszta czy cus ?? jakies konkretne objawy ?? jak sprawdzic na 100000 % ze to napewno to ?? zeby nie ladowac sie w niepotrzebne koszta

Opublikowano

ubywający płyn do oleju lub komory spalania

olej w płynie chłodniczym

przedmuchanie uszczelki między cylindrami

przegrzanie (jazda bez płynu chłodniczego)

takie podstawowe objawy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to tak u mnie czasem rano zakopci na biolo :kox::polew::decayed: na bialo mialo byc :D na sekundke i przestanie oleju nie bierze plyn ubywa kanalikiem odplywowym ze zbiorniczka wychlupuje go po prostu przy ostrej jezdzie oleju w plynie nie ma bo nie widac zbiorniczek czysty nowy wymienilem i nic nie ma przedmuchane uszczeliki miedzy cylindrami ? tego sie nei da chyba tak zobaczyc ?? przegrzanie caly czas jest 90 stoni ni mniej ni wiecej przy zimnym silniku slysze bulgotanie w nagrzewnicy pod deska rozdzielcza auto jest wyrazniej slabsze piany pod korkiem oleju nie ma olej jest brunatny czarny po odpaleniu na wolnych nie ida babelki w zbiorniczku wyrownawczym przewody chlodnicze sa twarde i nei wiem co jeszcze moge opisac

dodam jeszcze ze przy spokojnej jezdzie nic nie ubywa tj wczoraj po drodze ldz-->wwa nic nie ubylo i momentami przyciskalem a czasem kuzwa potrafi wszystko wychlapac jakby jak zaleje na tyle co byc powinno min/max to wychlapuje sam zatrzymuje sie 1 cm nad rurke wylotowa ze zbiorniczka czyli grubo ponizej minimum i dalej nie ubywa kuzwa zglupialem do reszty :)

Opublikowano

trzeba zlikwidować wyciek ze zbiorniczka wyrównawczego bo się zapowietrza układ

nagrzewnica jest wyżej od tego zbiorniczka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dobra ale jak zlikwidowac wyciek ze zbiorniczka?? zbiorniczek wymienilem jest juz drugi nowy i 3 korek i dalej przy cisnieciu widocznie takie cisnienie sie robi i tyle plynu wpada do zbiorniczka ze go wypluwa wiec jak to zlikwidowac ??

Opublikowano

Vag-iem sprawdzałeś jaka jest temp. ukł. chłodzenia?

Opublikowano
  • Autor

ta wszystko elegancko w normie zadnych bledow no moze 1 ale zwiazany z systemem komfortu takze poza tematem

Opublikowano

jeszcze jest opcja pękniętej głowicy ale od czego :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.