Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ode mnie chciał za dużo ale ludzie z pracy mają instalacje od niego i sobie chwalą

przed montażem robi diagnoze motorowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no niezle ceny mają ale do tego motoru to trzeba dać tyle żeby był git[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 18:21_________________________________________________polecaja własnie brc sequent 24 i stag 300 chyba a znasz jeszcze jakiś gazowników w łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci zrobi dobrze gazownie to nie poczujesz, że jedziesz na LPG a jak ci się zachce zwiększać moc to zrobisz tylko korekte mapy do nowej mocy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu

RE4Q9.jpg

pędzel to ja nosze przy sobie :wink4:

no i to rozumiem normalnie znalazlem :P sprawdze to napewno ale w sobote jak juz sciagne do lodzi bo nie bede ryzykowal ze cos moje zdolne do auta obie nawet nie lewe rece cos zmlodza :D

podziekowal ksz ksz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :hi:

Seba już Ci pisaliśmy, żebyś to odpowietrzył, a ty dalej kombinujesz :confused4:

Co do gazu, to tak jak mówiłem na spociku. Nie polecam Stefanowskiego. Może ma fajny sprzęt, może się tam już pozmieniało, a może trafiłem na debila i popsuł mi auto. Założenie gazu to nie taki problem. Problem to poustawiać to potem na kompie i trzeba mieć sprzęt do tego ;) Jak jakiś koleś w garażu ma i trudni się zakładaniem, to czemu nie. Można siedzieć przy nim i patrzeć co robi. Można zażyczyć sobie wlew za klapką wlewu benzyny itp. W nagaz.pl focha mi puścili, jak chciałem za klapką. W zerzaku też olali. Ma koleś zakład największy w Łodzi i ma tam ogromny przerób. Jedni drugich nakręcają, ale mnie fachowość ni chusteczki się nie podobała.

Sam też bym furkę zagazował i też nie bardzo jest u kogo, a słyszy się tylko Stefanowski, Stefanowski :thumbdown:

Ps. Jak zamieścić ogłoszenie w dziale Sprzedam? Nie widzę przycisku żadnego typu nowe ogłoszenie itp :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest slepa ulica wiec nie ma ze nie trafisz:p odchodzi od limanowskiego, ja dalem 2200[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:45_________________________________________________Bartek 2 pytania... gorny przedni wahacz zdejmowales ?? ile dales za przeowy wys napiecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie musiałem demontować tego wahacza ale go wypinałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 22:25_________________________________________________

Co do gazu, to tak jak mówiłem na spociku. Nie polecam Stefanowskiego. Może ma fajny sprzęt, może się tam już pozmieniało, a może trafiłem na debila i popsuł mi auto. Założenie gazu to nie taki problem. Problem to poustawiać to potem na kompie i trzeba mieć sprzęt do tego ;) Jak jakiś koleś w garażu ma i trudni się zakładaniem, to czemu nie. Można siedzieć przy nim i patrzeć co robi. Można zażyczyć sobie wlew za klapką wlewu benzyny itp. W nagaz.pl focha mi puścili, jak chciałem za klapką. W zerzaku też olali. Ma koleś zakład największy w Łodzi i ma tam ogromny przerób. Jedni drugich nakręcają, ale mnie fachowość ni chusteczki się nie podobała.

Sam też bym furkę zagazował i też nie bardzo jest u kogo, a słyszy się tylko Stefanowski, Stefanowski :thumbdown:

Ps. Jak zamieścić ogłoszenie w dziale Sprzedam? Nie widzę przycisku żadnego typu nowe ogłoszenie itp :angry:

jak pisałem wcześniej u niego też nie zakładałem instalacji, jak mi krzykneli cene to mi kapelusz z głowy zleciał :shocked:

podaje tylko opinie użytkowników od niego :hi:

poza tym kolega ma turbulum i zwykłej instalki nie może założyć, gazownik musi potrafić ogarnąć temat

jak chcesz opendzować gablote to muszisz mieć 50 postów z działu technicznego :gwizdanie:

a jak chcesz opendzlować jakiegoś fanta musisz mieć 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobry wieczor :gwizdanie: be\ kit :decayed:u nie bylo mnie 1 dzien a czytania na 1 godzine :tongue4: lecicie z tematem ze ho ho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...