Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ponieważ nie wiedzieć dlaczego są jakieś wątpliwości co do piwa. oznajmiam, że preferuję absolutnie wszystko. może być jasne zwykłe, może być komercha... co wam podejdzie pod łapę... nie chcę sugerować żebym potem nie dostał trzystu takich samych

:decayed::tongue4:

hehehe... musieli by sobie całe furki pooklejać żebyś tyle zgarnął :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co...! trochę dobrego Pi aRu nie zawadzi :cool1:

Opublikowano

a co...! trochę dobrego Pi aRu nie zawadzi :cool1:

:good:

jeszcze trochę i sama sobie taką kupię :tongue4:

Opublikowano

no no, ale oczywiście bez zmienionej grafiki :decayed:

Opublikowano

no raczej :cool1:

Opublikowano

no raczej :cool1:

coś mi się klikło i skasowało... ehhh idę na browca i pokibicować... :hi:

DO JUTRA CZEKAM JESZCZE NA ZGŁOSZENIA W SPRAWIE LEP.

Opublikowano

ja odpadam mi sie nie podoba ;) ale piwo tesko moge dac :polew:

widze problem, wypilem wlasnie lipcowe niepasteryzowane i zostaly mi jeszcze 4 rozne piwa bo ostatnio sie za wynalazki wzialem. Polecam ciechana !

Opublikowano

ciechan miodowy ? - najlepszy ale powyżej dwóch to nie polecam :/ - ja to tylko teraz z browarów regionalnych ta komercha to już nie dla mnie :P chociaż czasami też sie zdarza :) wiadomo - student nie wybrzydza hehe

a co do wlep - też sie piszę - jeśli mnie przygarniecie hehe :)

a więc?

Opublikowano

midowy nie... wyborne albo mocne, na dzis mam rzeskie i swierze cokolwiek to jest

Opublikowano

rześkie i świeże to to samo - tylko że rześkie jest słabsze jeśli dobrze kojarzę - bo są z tego samego browaru - ciechan miodowy jest za***isty - spróbuj jakbyś pił miód hehe - po paru browacach miodowe idealne, ale to moje zdanie :hi:

Opublikowano

pilem :) troszke za slodkie. jeszcze troche zostalo roznych do sprobowania :}

Opublikowano

noooo - trochę ich jest - wypiłem dużo, nie piję tylko ciemnych a tak to jak szło po półkach hehe

ale lepsze od tych ze zwykłych sklepów, nie?

gdzie kupujesz? na pomorskiej, jak wszyscy, co?

Opublikowano

nie na lutomierskiej kolo komendy :D

Opublikowano

nie na lutomierskiej kolo komendy :D

ten sklep sie nazywa "DUO" :tongue4: :tongue4:i prosze dla chcacego nic trudnego 5 i 4 pocisnieta :decayed:
Opublikowano

:bry:

ale dzisiaj miałem kaca :strzal:

Opublikowano

ja odpadam mi sie nie podoba ;) ale piwo tesko moge dac :polew:

widze problem, wypilem wlasnie lipcowe niepasteryzowane i zostaly mi jeszcze 4 rozne piwa bo ostatnio sie za wynalazki wzialem. Polecam ciechana !

wlepy są zrobione. niestety jak widać max. 20 szt. to nie jest mistrzostwo świata dla drukarni krótko mówiąc...

wszyscy którzy reflektowali będą obsłużeni :)

Opublikowano
:notworthy: jupi to moze jutro spocimy sie wieczorkiem zeby tak nie grzalo np. 19 ???????
Opublikowano

to moze liste obecnosci zrobimy?? kto bedzie na stówe ?!

Opublikowano

to moze liste obecnosci zrobimy?? kto bedzie na stówe ?!

zalezy o ktorej bedziemy sie pocic ???? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.