Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ustalmy ze spotykamy sie ZAWSZE o 19.oo w naszym miejscu... a Pan Reżyser nie owa informacje wprowadzi u gory ekranu.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 23:27_________________________________________________Seba ma racje... co niedziela godz. 18.oo kolo rondka!!!! KONIEC TEMATU[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 23:29_________________________________________________a na zachete dodam ze dla stalych spotowiczow dam wieksze rabaty na czesci u mnie w robocie :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh no i motywacja jest :D

bo teraz jak zaczniemy zmieniac 19 ktos powie ze mu nie pasuje to moze 17 i tak do usranej smierci jest 18 niedziela i kazdy musis sie jakos zorganizowac i juz ;)

szkoda czasu na ustalanie nowych terminow bo dam sobie glowe uciac ze nie dojdziemy do porozumeinia szybko ;)

Opublikowano

tylko żeby później nikt nie miał pretensji, że ja moge o 15, a ja 20, a ja o 17

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tak bedzie jak tylko kazdy bedzie wiedzial ze mozemy ustalic nowy termin :)

Opublikowano

chyba, że odgórne zarządzenie i po zawodach :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no to odgorne chyb abylo 18 niedziela i juz :) jak chcecie ja sie pewnie i tak dostosuje oile nie bedzie to srodek tygodnia :)

ale wedlug mnie nie powinnismy nic zmieniac :)

Opublikowano

tylko żeby nikt nie zmieniał tego na 5 minut przed

p.s. w ramach lokalnej mobilizacji moge dodać tylko tyle, że w ciągu ostatnich 10 min. ustawiłem się już klubowiczami z polski na letni zlot

Opublikowano
  • Autor

tylko żeby nikt nie zmieniał tego na 5 minut przed

p.s. w ramach lokalnej mobilizacji moge dodać tylko tyle, że w ciągu ostatnich 10 min. ustawiłem się już klubowiczami z polski na letni zlot

nikt nie zmieni i nikt nie zmienil na 19 tam padlo tylko pytanie czy komus pasuje na 19 ze nikt nie pisal przyjechalismy normalnie na 18 :)

a co do 10 min to sie nie ciesz tak bo my tez sie umawiamy nawet i w 5 min tylko nikt nie przyjezdza :D:decayed::naughty::kox: takze tam moze byc tak samo ;)

Opublikowano

tylko, że ja wczoraj zrozumiałem na 19 :gwizdanie:

o nich się nie martwię :tongue4: , wiedzą że się ludzi w choooja nie robi :this:

Opublikowano
  • Autor

no to mi pokaz gdzie tam bylo napisane ze ustalamy spot na 19 ;) sie zle zrozumielismy i juz nie ma co roztrzasac ;) nie o to kaman :)

jest niedziela 18 i juz wedlug mnie tak powinno zostac

Opublikowano

co niedziela czy rzadziej

Opublikowano
  • Autor

hehe jesli mnie pytasz to co niedziela co dwa lub rzadziej nie bedzie ich wcale

Opublikowano

zobaczymy co reszta na to :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano

Seba @ poszla do Ciebie

Opublikowano

tylko żeby nikt nie zmieniał tego na 5 minut przed

p.s. w ramach lokalnej mobilizacji moge dodać tylko tyle, że w ciągu ostatnich 10 min. ustawiłem się już klubowiczami z polski na letni zlot

a to jak sie ustwiales ????? ja dostalem prv ze jako swiezy musze przytargac duzo prowiantu :decayed: :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 08:51_________________________________________________spotujmy sie co niedziela bo ja nie moge bez was zyc :decayed::tongue4:
Opublikowano

:bry:

o szczegółach wycieczki później ale zacznij już robić zapasy :decayed:

Opublikowano
:good: mysle ze sie dobrze przygotuje :decayed:
Opublikowano

zapomniałem dodać że pijemy finke :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Bartek Ty stary wyjadaczu..... już tak nie wykorzystuj tej młodzieży :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.