Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heh no to pewnie dlatego ja mam zgona ;):cool1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzień doberek :cool1:

ale padaka kurde ;) spac mi sie chce na potege ;)

to coś Ty w nocy robił? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

o dobry dobry a bo zmeczylem sie wczoraj po pracy troche ;)

a w nocy spalem kosilem trawnik i lowilem ryby no to co zwykle przeciez ;)

Opublikowano

yyyyyy..... no tak

głupio się pytam :doh1:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie :) ciemny dziej jak kazdy inny ;):kox:

Opublikowano

jaka cisza... az milo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wszystkich wcielo na mecz Brazylii do rpa pociekli :)

Opublikowano

juz wrocilem zimno tam ze c**j :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no witam witam :D no pizga troche ;) z kaki moze pocieknac ;P

Opublikowano

seba ty lampy masz xenon czy soczewki ????

Opublikowano
  • Autor

szoszewki ;)

Opublikowano

zaraz bedzie a gdzie stawiasz auto :polew:Tom powiedz mi emerytury juz nosisz ze zaplaciles za zlot ??

Opublikowano
  • Autor

hahaha stawiam na ursynowie albo na pradze :P:polew: :polew: :polew: :polew: Tomas emerytury nosil ale nie doniusl ;) zreszta zawsze cos skapnie nie ma co sie czepiac ja zawsze daje cos kaski jak listonosz pieniadze przynosi do domu :)

Opublikowano

Panowie, wreszcie w moim perpetum mobile nastala błoga cisza!!! o jak dobrze ze moge wkoncu normalnie posluchac radia:)

Katalizator - bye bye

Opublikowano

nie za zlot zaplacilem bo wypaltka przybila na konto :decayed: wszytsko na legalu zarobion :tongue4: powiedzcie moze bedziecie wiedziec lepiej do lamp kupic ten zestaw HID czy cale lampy ???? :mysli:

Opublikowano

nie chce ktos pozyczyc ode mnie na tydzien przednich przyciemnionych szyb ?? bo jak nie to musze zerwac. czytalem ze w austrii wala po 100 ojro mandatu, wole nie ryzykowac :kox:

Opublikowano
:chytry: jedziesz do austrii ????? to kupi czekolado Toblerone :slina:
Opublikowano

ja sobie pożycze na tylną szybe :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 22:13_________________________________________________

nie za zlot zaplacilem bo wypaltka przybila na konto :decayed: wszytsko na legalu zarobion :tongue4: powiedzcie moze bedziecie wiedziec lepiej do lamp kupic ten zestaw HID czy cale lampy ???? :mysli:

tak czy inaczej czeka cię rzeźba :tongue4:

Opublikowano

powiedzcie moze bedziecie wiedziec lepiej do lamp kupic ten zestaw HID czy cale lampy ???? :mysli:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 22:16_________________________________________________

ja sobie pożycze na tylną szybe :polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 22:13_________________________________________________

nie za zlot zaplacilem bo wypaltka przybila na konto :decayed: wszytsko na legalu zarobion :tongue4: powiedzcie moze bedziecie wiedziec lepiej do lamp kupic ten zestaw HID czy cale lampy ???? :mysli:

tak czy inaczej czeka cię rzeźba :tongue4:

spoko spoko :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.