Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Basiu :) wiem :) hehe skup sie ;P latwo Ci mowic :) ;P galerianki atakuja ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim

fiu fiu ale nas zaszczyt kopnął sam "Prezes" w łódzkiem, a mnie jeszcze bardziej bo w samym zgierzu

W Zgierzu czasami bywam bo mam tam rodzinkę :wink4:

P.S

Jest szansa zorganizować na szybko spocik w piątek ?? Przepraszam , że narzucam termin , ale chciałbym się z Wami spotkać , a nie wiem , o której będe musiał wracać w sobotę :hi:

Opublikowano
  • Autor

Witam Prezesa ja niestety z piatku to juz bankowo pasuje nie dolece z warszawy nawet w normalnej godzinie pewnie bede jak co tydzien w granicach 21-22 :/ takze ze mna slabo bedzie ale pewnie chlopaki sie skrzykna tak obstawiam :) trzeba poczekac na naszego mentora Pana Listonosza :)

Opublikowano
:hi: no mi tylko powiedzcie slowo o ktorej i juz jestem :decayed: "Łubu dubu łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu niech zyje nam !!!!! " to ja śpiewałem Kłysek89 :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

hahahha no i jest klubowy szalaput :D

Opublikowano

Sebciu....nic mi na skrzynke nie przyszlo :gwizdanie:

Piatek, bede nie wiem w jakim stanie ale bede :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wiem ze nic nie przyszlo :/ pracuje jeszcze nad tym kurde wczoraj mnie przeroslo kilka spraw teraz to robie staram sie staje na czym sie da zeby to zakonczyc i podeslac

Opublikowano

:hi: no mi tylko powiedzcie slowo o ktorej i juz jestem :decayed: "Łubu dubu łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu niech zyje nam !!!!! " to ja śpiewałem Kłysek89 :polew:

:hi: podpisuję się - tylko gdzie i o której a będę na 100% :good:

Opublikowano

:hi: no mi tylko powiedzcie slowo o ktorej i juz jestem :decayed: "Łubu dubu łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu niech zyje nam !!!!! " to ja śpiewałem Kłysek89 :polew:

:hi: podpisuję się - tylko gdzie i o której a będę na 100% :good:

jak zwykle zwarty i gotowy :decayed:
Opublikowano

Zerknijcie na samą górę.Pasuje godzina i miejsce czy są jakieś inne propozycje?? :decayed:

Opublikowano

Zerknijcie na samą górę.Pasuje godzina i miejsce czy są jakieś inne propozycje?? :decayed:

Prezesie jak dla mnie :good: :good: :good:.

Czekamy na określenie się innych. :wink4:

Opublikowano

bedziemy czekac kolo zlotu mercedesow :tongue4:

Opublikowano
:good: gitarra tez bede moim przyciemnionym furgonem :tongue4::wink4:
Opublikowano
  • Autor

ok Panowie ja mam male gwiezdne wojny sprawy wymykaja mi sie spod kontroli ale postaram sie jakos zakrecic i jak uda mi sie tylko dojechac to podskocze :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

juz po pracy ?? Tom zadzwon do Bartka czy bedzie na spocie

Opublikowano

teraz jestem po pracy :decayed:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 11:02_________________________________________________pan Bartek stawi sie jutro na godzine 18 pod realem :decayed::good:

Opublikowano

i bardzo dobrze, byle by szef wszystkich szefow nie nawalil :P

----

Sebusiu :> Ty juz wiesz co ja chce :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.