Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dalem ogloszenie w dziale kupie i typek sam sie zglosil :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i pasi

Opublikowano

pewnie w srode przyleci to w czwartek wolne tzreba brac :tongue4: i rezac od rana :decayed:

Opublikowano

obejrzymy efekt :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:siema: nie spac zwiedzac :)
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:D[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 11:01_________________________________________________i wszyscy sie pochowali przed sloncem ;)
Opublikowano

nie nie ja jestem :good:

Opublikowano

:bry:

a ja zaraz ide wskoczyć do baseniku :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

huhuh sie gra sie ma :naughty:

Opublikowano
http://www.youtube.com/watch?v=KFxPvd10Ikw&feature=player_embedded#! sluchajcie co on wogole gada :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:00_________________________________________________
![br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:01_________________________________________________
Opublikowano
  • Autor

no zawodowo :) [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 17:33_________________________________________________no to dzisiejsza foto relacja :

TFxcS.jpgw6BGA.jpgTFEHi.jpglYdiS.jpgTFMaJ.jpgTFRa0.jpgmOUCA.jpg

i wersja retro :P

w6LF9.jpg

malo bo malo ale zawsze cos ;) mysle ze mozemy powalczyc z jakimis sesjami ;) i do kalendarza :)

Opublikowano

:hi:

:wallbash: zawsze jak mnie nie ma to jest dużo autek :wallbash:

Opublikowano

no i git dell tez zaliczony :decayed: chlopaki troche poupalali :good:

Opublikowano
  • Autor

dolecialem :) a ja wychodze z zalozenia ze wole sie toczyc na duzym kole ( kiedys mam nadzieje ze nie dlugo ) niz palic kapcia :D owszwem dobrze miec pod pedalem sporo i to tez jest wazne ale jednak wole sie toczyc ;):P :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Również powróciłem, spocik skończył się na dellu, jednak musiałem jechać wcześniej do domu;) W każdym razie - udany wieczór.

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=KFxPvd10Ikw&feature=player_embedded#! sluchajcie co on wogole gada :polew: :polew: :polew: :polew:

yyyyyy, sosina to u nas ....... co on brał ? :blink:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 06:49_________________________________________________

no to dzisiejsza foto relacja :

TFxcS.jpgw6BGA.jpgTFEHi.jpglYdiS.jpgTFMaJ.jpgTFRa0.jpgmOUCA.jpg

i wersja retro :P

w6LF9.jpg

malo bo malo ale zawsze cos ;) mysle ze mozemy powalczyc z jakimis sesjami ;) i do kalendarza :)

:oklaski: no Panowie jestem z Was dumna

coraz ciekawsze te Wasze spoty :naughty:

Opublikowano
  • Autor

on nic nie bral bylo glosno o tym filmiku kiedys kolezka jest nie do konca normalny tzn z glowa ma to i tamto i za to ze udzielil tego wywiadu a oni to opublikowali bez swiadomej zgody tego typka byla jakas tam sprawa nawet heh swoja droga niezle glupoty hehehe ;) no i dziadek przechylajacy alkomat :D mistrz :D

Ciocia sie cieszy Ciocia bije brawo Ciocia klaszcze w dlonie Ciocia ma prawo :D

Opublikowano

:bry:

Tomi ty piracie :rant:

Opublikowano
  • Autor

co Listonosz zbroil ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.