Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no my tu gadu gadu a gdzie ta fotka cioci :chytry::naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

yyyyyy....... to ja już chyba muszę lecieć :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
:song: oj nie ladnie nie ladnie
Opublikowano

no my tu gadu gadu a gdzie ta fotka cioci :chytry::naughty:

:cicho: jedne są w dziale ogólnopolskie

Opublikowano
:decayed: i tu mamy ciocie napewno ja poznamy :decayed: jeszcze nie wiem jak ale poznamy :decayed: a poniej moge powiedziec ktory to listonosz :gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie:

ytlTi.jpg

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________

no my tu gadu gadu a gdzie ta fotka cioci :chytry::naughty:

:cicho: jedne są w dziale ogólnopolskie

:bicz:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :tongue4::dziura:
Opublikowano

:gwizdanie:

ytlTi.jpg

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________

no my tu gadu gadu a gdzie ta fotka cioci :chytry::naughty:

toz to jakas pra babcia a nie ciocia :shocked:

:cicho: jedne są w dziale ogólnopolskie

:bicz:

toz to jakas prababcia a nie ciocia [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:58_________________________________________________ja i tak cie zobaczed we wrzesniu :decayed: ale nikomu nie pokaze zdjec niech was korci ciekawosc :polew:
Opublikowano

Barabara straszysz czy obiecujesz :buhaha:

Opublikowano

Barabara straszysz czy obiecujesz :buhaha:

straszę :tongue4: respekt musi być :decayed:

Opublikowano
:thumbdown:
Opublikowano

:gwizdanie:

ytlTi.jpg

[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:55_________________________________________________

no my tu gadu gadu a gdzie ta fotka cioci :chytry::naughty:

toz to jakas pra babcia a nie ciocia :shocked:

:cicho: jedne są w dziale ogólnopolskie

:bicz:

toz to jakas prababcia a nie ciocia [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 14:58_________________________________________________ja i tak cie zobaczed we wrzesniu :decayed: ale nikomu nie pokaze zdjec niech was korci ciekawosc :polew:

do września to ta ciekawość mnie zje :blink:

Opublikowano
:decayed: no przeciez proponuje uczciwa zamiane :kox:
Opublikowano

:decayed: no przeciez proponuje uczciwa zamiane :kox:

muszę się z tym przespać :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

:hi: siemanko wszystkim.

Jak szanowne zdrówko koleżanek i kolegów ???

Opublikowano

:hi: siemanko wszystkim.

Jak szanowne zdrówko koleżanek i kolegów ???

:good:

Opublikowano

Gdy tak czytam Wasze posty,

Okraszone w ton "miłosny",

Napisała Pani, Pan -

Kilkustronicowy :spam:

Lecz przynajmniej jest kultura,

Nie gościmy w wątku gbura,

Każdy tu Ci powie :siema:

Stricte łódzkich postów nie ma :tongue4:

Różne grupy są społeczne

I zawody niebezpieczne,

Tomek Ci dostarczy paczkę,

B4aras oporządzi klaczkę,

Ciocia Basia pożartuje,

Seba jej w tym powtóruje

Potem wypijemy :drunk:

Odpadnie najsłabsze ogniwo :decayed:

A w niedzielę się spocimy

Pod Realem gaworzymy

Pocmokamy, podpowiemy,

Jak usunąć rysę wiemy :gwizdanie:

Powróciwszy do swych domów

Spotkamy na forum ziomów,

Zobaczymy, "kto dziś gasi?"

Cześć powiemy cioci Basi :>

Taki w skrócie wątek łódzki -

:spam:-ujemy aż do nocki :polew:

Za złe tego mi nie miejcie,

A z dystansem z siebie śmiejcie,

Bo i ja z dystansem piszę

Kończę już, śląc w eter ciszę :hi:

Opublikowano

:hi:

czuje niedobór płynów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o FU#@ :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

no tos poplynal chlopie zmieklem normalnie :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: samych poetow tu mamy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.