Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: i mi gwiazdka zniknie :decayed:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj ta nasza Poczta Polska... :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:58_________________________________________________Pany na tą sesje to i ja sie pisze! :naughty:

Tylko zeby nie była w ten weekend, bo od piatku bede hen hen daleko.. ;(

Opublikowano
  • Autor

hahahahah na sesje kazdy auto wypucowane do glancu garniak i przytulamy kierwe :D [br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 22:59_________________________________________________co do sesji kurde dla mnie to chyba niejest problem mozemy robic jakies fotki co tydzien ja aparat jakis tam mam wiec moge wozic obrobka zdjec tez po mojej stronie z przyjemnoscia sobie podlube ;) moze jakies HDRy by sie udalo trzasnac :D

Opublikowano

pany ja chyba do 500 nie dociagne lece spac :hi: tylko swiatlo zgascie bo jak prezes zobaczy rachunek za prad to nam jaja urwie :polew:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:01_________________________________________________ja walem 500 :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:brawo: :brawo: :brawo::thumbup: :thumbup: :thumbup::buhaha: :buhaha: :buhaha::lol1: :lol1: :lol1::OMG::ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad::yeee: :yeee: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :a4fan: :oklaski: no i to bylo piekne :D
Opublikowano

narka chlopaki :hi: i pan polerka tez nich idzie juz w kokon :tongue4: bo dorobpty sie spozni jeszcze :tongue4:

Opublikowano

odwal sie :!: :P jutro jade do Stolicy :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Pany ja spadam w piórnik tzn. lulu - ostatnie dwie nocki miałem ładnie mówiąc leciutko zarwane :drunk: :drunk: :drunk::drinks: :drinks: :drinks:. Mój organizm przyjmował dziś tylko "wodę mineralną i to tylko bez gazu bo jeździłem dziś autem Siara mi dał" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bo pic to trzeba umiec :polew:

Opublikowano
  • Autor

takie zdjecia musimy zrobic Pany

A4UQJ.jpgHxXKi.jpgpWoZA.jpgpWtYS.jpg

co wy na to ?? :gwizdanie:

Opublikowano

" na grzdylki szkoda życia - jak już walić to Grzdyla !!!! :polew: :polew:

Foty :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

" na grzdylki szkoda życia - jak już walić to Grzdyla !!!! :polew: :polew:

Foty :good: :good: :good:

ot madrego dobrze posluchac :D albo poczytac w sumie :P

Opublikowano
:hi: :hi: :hi: miłej nocki dla wszystkich :good:
Opublikowano
  • Autor

no wzajemnie wzajemnie :):hi:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 23:14_________________________________________________no to ja tez lece w kokon co tu bede tak sam siedzial pozdro Pany :hi:

Opublikowano
:siema: dp roboty a nie spicie :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

:siema: sie odezwal :P

przyszlosc polskiej mlodziezy pracujacej :P[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 08:26_________________________________________________a gdzie jest nasza blondyneczka :D

Opublikowano

:pleasantry: obecna !

no chyba ze Bartka masz na myśli :polew:

Opublikowano

:wink4: siemanko

Ja też obecny :), :confused4: ale na krótko zaraz spadam do roboty :confused4:

Opublikowano
  • Autor

heheh nie nie, Ciebie mialem na mysli heheeh choc strzelalem bo to cycat jest ;) nio ale to juz wiemy ze jestes blondyneczka :D

Panowie a moze wprowadzimy jakas nutke rywalizacji a mianowicie urzadzimy sobie jakies wyscigi na torze cartingowym ?? :D jest

tego troche w lodzi :D sie stoper wezmie i polecimy czasowki :D co Wy na to ?? moze jakies nagrody sie wprowadzi ?? :D

Opublikowano

:bry:

Barabara rozwiń swoją myśl :cool1:

możemy na Dellu się umówić na 1/4 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.